Kim jest Aleksandra Grabowska? [mąż, ojciec, Instagram]

Czy oglądaliście serial „Belfer”? Jeśli tak, to na pewno kojarzycie Aleksandrę Grabowską. Bowiem w serialu „Belfer” Aleksandra Grabowska wcieliła się w rolę Julii Molendy. Przybliżmy sobie aktorkę oraz jej rolę w serialu „Belfer” nieco bliżej.

Udział Aleksandry w serialu „Belfer”

W zasadzie to tylko gdy się pojawił pierwszy odcinek na CANAL+ serialu „Belfer”, to fani przekonani byli, że nawet po zakończeniu emisji będzie o nim głośno. Nie byli w błędzie. Jak najbardziej mili rację. Serial „Belfer” bardzo szybko podbił serca publiczności, ale nie tylko z uwagi na wprost genialny scenariusz. Nie sposób wspomnieć o genialnych młodych aktorach. Wśród nich znalazła się córka niezwykle znanego polskiego aktora.

Serial o tytule „Belfer” jest opowieścią o tajemniczej śmierci uczennicy z lokalnego liceum. W tej roli wystąpiła Katarzyna Sawczuk. Ciało dziewczyny zostało znalezione w lesie. Odkrycia tego dokonali koledzy z jej klasy. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się belfer tytułowy. Jest to Paweł Zalewski. W tę rolę wcielił się Maciej Stuhr. Próbuje on rozwikłać zagadkę, kto zabił tak naprawdę Asię Walewską.

Od samego początku mówiło się o tym, że serial „Belfer” nie tylko zachwyca dzięki scenariuszowi wręcz genialnego. Sukces seriali także zagwarantowali profesjonalni młodzi aktorzy. Mowa o Mateuszu Więcławek, Katarzynie Sawczuk, Patryku Pniewskim, Józefie Pawłowskim czy też Malwinie Buss. Wśród również znajduje się Aleksandra Grabowska.

Genialna aktorka

Aleksandra Grabowska jest aktorką młodego pokolenia. Można powiedzieć, że ma ona talent w genach. Aleksandra Grabowska jest córką popularnego aktora Piotra Grabowskiego oraz już jego byłej żony Marty Konarskiej. Swój debiut Aleksandra Grabowska miała w serialu pod tytułem „Julia”. Obecnie ma także na koncie role w takich filmach jak „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” czy też „Druga szansa”.

Aleksandra Grabowska ma obecne 26 lat. Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych imienia Jana Matejki w Krakowie. W serialu o tytule „Belfer” wcieliła się w przepiękną Julię Molendę. Przykuła widzów swoją nietuzinkową urodą oraz oczywiście także talentem aktorskim. Udowodniła wszystkim, że pomimo swojego początku kariery, żadna scena nie była jej do zagrania zbyt straszna. Na pewno warto wspomnieć o jej odważnej scenie łóżkowej z Sebastianem Fabijańskim, który partnerował jej w serialu i grał gangstera Adriana Kusia.

Czy Aleksandra Grabowska ma szansę na podbicie rynku filmowego? Jesteśmy przekonani, że jak najbardziej tak. Wszystko tak naprawdę na to wskazuje.