TOP 5 trafionych prezentów świątecznych dla przyjaciółki

Boże Narodzenie wywołuje wachlarz emocji, w których dominują radość i serdeczna atmosfera. Z wypiekami na twarzy planujesz listę upominków oraz dań, które w wigilijny wieczór pojawią się na stole. I choć w głowie masz najbliższą rodzinę, pamiętaj także o bratniej duszy. Przygotuj prezent świąteczny dla przyjaciółki, którego się nie spodziewa.

Tam, gdzie łączą wspomnienia

Szczera i lojalna przyjaźń jest w dzisiejszych czasach bezcenną walutą. Jeśli masz okazję doświadczyć tak unikalnej więzi, możesz uważać się za wyjątkowego szczęśliwca. To wspaniałe, że masz kogoś, kto oferuje Ci pełne wparcie, z kim możesz dzielić troski i zmartwienia, a także szczęśliwe chwile.

Tych ostatnich, naturalnie, jest najwięcej! Z pewnością jest wiele miejsc, w których udało się Wam zgromadzić dziesiątki wspomnień w postaci kadrów. Jeśli planujesz wzruszający prezent na Gwiazdkę dla przyjaciółki, skorzystaj z poniższych propozycji.

  1. Zdjęcia

Kolekcja wspólnych fotografii to piękny choinkowy prezent. Obdarowana może je wykorzystać, tworząc efektowną galerię ścienną lub wyeksponować na półkach w ozdobnych ramkach. Odbitki są w ostatnich czasach coraz modniejsze, co potwierdza nasilony trend na wywoływanie zdjęć.

Chcesz podarować przyjaciółce wyjątkowy upominek? Realizację prezentowych planów ułatwi Ci aplikacja do wywoływania zdjęć. Tam z łatwością wykadrujesz wspólne fotki, dokonasz korekty kolorystycznej i wybierzesz idealny format. A jeśli zależy Ci, by zyskać nieco czasu, postaw na wywoływanie zdjęć online. Przed świętami jak znalazł!

  1. Fotoksiążka z piękna historią

Masz za sobą udany wypad z przyjaciółką? Wspólny urlop, konstruktywny kurs? Takie chwile nie mogą pójść w zapomnienie. Ułóż z nich osobistą historię, która stanie się wyjątkową pamiątką. Książka ze zdjęciami to pomysł na wzruszający prezent. Jak zrobić fotoksiążkę? Wybierz autorski szablon, który stanie się tłem dla Twoich fotografii, a następnie zrealizuj projekt pełen zdjęć, ozdób i cytatów. Personalizowany fotoprodukt będzie strzałem w świąteczną dziesiątkę.

  1. Sesja zdjęciowa

Nietuzinkowy i stylowy podarunek potrzebny na już? Bez paniki! Zaproszenie na sesję zdjęciową będzie bardzo oryginalnym pomysłem na prezent dla przyjaciółki. Daje sporą dowolność, bo obdarowana może sama ustalić z fotografem dogodny dla siebie termin, a także pomaga spełnić marzenia – jeśli takowe akurat znajdują się na liście Twojej bratniej duszy. Zdjęcia na prezent to wspaniały gest, a sesje wykonywane zimą należą do wyjątkowych.

  1. Fotokubek

Daj się ponieść świątecznej atmosferze i otul najbliższych serdecznością. Fotokubek bardzo często pojawia się w propozycjach na prezent mikołajkowy dla koleżanki, ale równie dobrze możesz go wręczyć przyjaciółce na święta. To dość symboliczny gest, ale może nieść ogromny ładunek emocjonalny, jeśli wykorzystasz jedno ze wspólnych zdjęć. Zamień się w projektanta wspomnień i zaaranżuj ściankę naczynia w twórczy sposób.

  1. Minibook

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, kiedy się ją dzieli” – powiedział kiedyś słynny teolog Albert Schweitzer. Trudno się z tym nie zgodzić, dlatego w myśl tego cytatu podaruj przyjaciółce książeczkę pełną zdjęć w klasycznym formacie. To kieszonkowy fotoprodukt, w którym każde z 50 fotografii ma przy krawędzi perforację. Teraz możesz dzielić z przyjaciółką nie tylko wspólne sekrety, ale i wyjątkowe wspomnienia.

Podaruj radość w te święta

Zdjęcia przywołują w pamięci piękne chwile, a te z kolei zbliżają ludzi. Skoro już wiesz, jak zaprojektować fotoksiążkę czy przygotować wzruszający prezent pełen ulubionych kadrów, przystąp do działania, zanim będzie za późno. Dzielenie się radością to Twoje główne zadanie na nadchodzące święta, dlatego ochoczo zabierz się do pracy i przygotuj piękny prezent dla swojej przyjaciółki.

Wolisz wręczać upominki czy je otrzymywać? Jedno i drugie generuje ogrom emocji. W te święta z pewnością znajdziesz się po obu stronach, ale najpierw zadbaj o to, by trafionym prezentem wywołać wzruszenie i poruszyć serce swojej najbliższej przyjaciółki.