Niezwykły dom ekipy friza – jak oni mieszkają?

Jak mieszkają najpopularniejsi youtuberzy w Polsce? Ekipa Friza od kilku już lat elektryzuje świat polskiego YouTube’a, będą swojego rodzaju wyrocznią, co do tego, jak młodzi ludzie chcą żyć, co ich pasjonuje i w jaki sposób można nowoczesnymi metodami zarabiać na życie. Młodzi twórcy nie tylko doskonale się bawią tym, co robią na co dzień, ale i świetnie na tym zarabiają. Na początku 2021 roku ekipa wynajęła wspólnie luksusową willę i wspólnie w niej mieszka!

Jak wygląda dom ekipy friza i ile kosztuje?

Posiadłość wynajęta przez ekipę znajduje się w Krakowie i jest warta ponad 10 mln zł! Tę gigantyczną willę młodzi z ekipy wprawdzie tylko wynajęli, a nie kupili, ale i tak efekt, splendor tego miejsca i luksusowe wnętrza robią ogromne wrażenie! Bez dwóch zdań w taki sposób chciałaby żyć i mieszkać większość młodych ludzi w Polsce, co z jednej strony wydaje się niemożliwe, a z drugiej, patrząc przez pryzmat tego jak youtuberzy do tych luksusów doszli – jest bardzo realne!

Na terenie ekskluzywnej posiadłości młodzi nie tylko mieszkają, ale i nagrywają filmiki, które później wrzucają na youtube’a, dając swoim fanom powód do radości, ale i mając z tego konkretne zyski.

Willa wynajmowana jest za kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie, co pokazuje też skalę dochodów, jakie dziesięcioosobowa ekipa generuje zarabiając przy wykorzystaniu internetu i youtube’a. Influencerzy mają tu do dyspozycji:

  • Imponujący rozmiarami basen z przeszklonymi szybami i widokiem na ogród
  • Luksusową saunę
  • Przestronny pokój do gier ze stołem bilardowym i innymi gadżetami
  • Salę z kominkiem
  • Wiele elegancko urządzonych łazienek, sypialni i salonów z wyjściem na ogród
  • Pokoje z garderobami
  • Prywatny staw z wodospadem w zadbanym ogrodzie
  • Ogromny taras z możliwością podziwiania nieba przez szklane zadaszenie
  • I inne gadżety , które uprzyjemniają życie

Można śmiało powiedzieć, że dom ekipy friza odzwierciedla marzenia wielu nastolatków, którzy właśnie w działaniach online i zarabianiu na youtubie widzą swoją przyszłość o wiele bardziej, niż np. karierę na studiach i pracę na nudnym etacie. Swoim mieszkaniem ekipa udowadnia też, że nie tylko wielkie gwiazdy filmowe mogą mieć rewelacyjne domy i wszystko to, o czym zapragną, ale i zwykli ludzie, którzy swoim uporem, pasją i znajomością nowoczesnych technologii zaczną realizować w swoim życiu zupełnie inną wizję pracy. Nowoczesne trendy! Dodatkowo, popularność Ekipy przekłada się na kontrakty reklamowe, które również wpływają na zyski młodych ludzi. Tu warto wspomnieć choćby słynną już reklamę lodów Koral, którą zrealizowała ekipa, sprawiając, że o lody tej marki nastolatki dosłownie walczyły przy sklepowych lodówkach.