Perfect hair day bez przerwy! Kosmetyki Moroccanoil jako ekspert w pielęgnacji włosów

Zadbane, pełne blasku i objętości włosy to marzenie każdej kobiety. Niestety mimo wielu zabiegów pielęgnacyjnych oraz wizyt w salonie fryzjerskim mało komu udaje się osiągnąć ten efekt. Słona woda morska, chlor w basenie, czapki, szaliki, kurtki, intensywne promieniowanie UV, wiatr, mróz oraz pozostałe czynniki zewnętrzne tylko utrudniają ten proces. Jednak nie ma rzeczy niemożliwych! Na ratunek przychodzą kosmetyki coraz popularniejszej marki Moroccanoil. Co warto o nich wiedzieć? Sprawdźmy!

Kosmetyki Moroccanoil, jako cenne źródło oleju arganowego dla włosów

Profesjonalna marka fryzjerska Moroccanoil powstała dzięki Carmen Tal. Sekret rewelacyjnych w działaniu kosmetyków tkwi w jednym z najcenniejszych olejków arganowych. Co niezwykle istotne, kuracja Moroccanoil i wszystkie produkty tej firmy sprawdzają się na każdym rodzaju włosów. Marokański olej, stanowiący podstawowy element wszystkich kosmetyków marki , sprawia, że nawet bardzo zniszczone i przesuszone kosmyki odzyskują swój dawny blask oraz niezwykle zdrowy wygląd. 

W bogatym asortymencie firmy znaleźć można między innymi produkty, takie jak: szampon, maska, odżywka, krem do loków i inne preparaty do koloryzacji, stylizacji oraz pielęgnacji. Hitem ostatnich miesięcy stał się innowacyjny zestaw do włosów oraz maska koloryzująca. Produkty te zbierają cały czas pozytywne opinie nie tylko wśród celebrytek, ale także fryzjerów, wykonujących swój zawód w różnych zakątkach świata. 

Płynne złoto Maroka sposobem na piękne włosy i… wyższy status społeczny

Olejek arganowy, nazywany przez wielu również jako płynne złoto Maroka powstaje z ziaren drzewa arganowego. Niegdyś, jego wytwarzaniem zajmowały się kobiety o niższym statusie społecznym, w celu uzyskania niezależności finansowej oraz lepszego wykształcenia. Obecnie sytuacja uległa diametralnej zmianie. Przy produkcji złocistego oleju, aktualnie,  przebywają panie o najwyższym statusie materialnym oraz społecznym w Afryce. Dzięki temu drzewo, z którego wytwarza się cenny olejek, przez wielu nazywane jest drzewem feministek. A pozyskiwane krople złota Maroka stosuje się nie tylko na zniszczone i wymagające odbudowy włosy, ale także na skórę głowy oraz ciało, gdyż drogocenne składniki doskonale zmiękczają, nawilżają i odżywiają naskórek.

Dla kogo przeznaczone są kosmetyki do włosów marki Moroccanoil?

Ze względu na niezwykle bogaty asortyment marki, kosmetyki Moroccanoil sprawdzą się w przypadku posiadaczek każdego typu włosów. Ich unikalna formuła sprawia, że nawet przesuszone kosmyki i zniszczone końcówki zostaną wzmocnione oraz odbudowane. Ponadto oprócz właściwości pielęgnacyjnych, produkty marki zapewnią również kompleksową ochronę przed wysoką temperaturą, mrozem i wiatrem. Najbardziej spektakularne efekty można uzyskać na włosach długich, przy zastosowaniu pełnej kuracji.

Perfect Hair Day dzień po dniu. Teraz to możliwe!

Skuteczne działanie oraz wspaniałe właściwości „marokańskiego złota”, ukryte w eleganckich buteleczkach to synonim piękna i pewność siebie każdego dnia. Nie bez powodu kosmetykom marki zaufały kobiety na całym świecie oraz największe gwiazdy Hollywood. Ich zaletą jest również niezwykle przyjemny, egzotyczny aromat, który przywodzi na myśl rajskie plaże oraz luksusowe salony SPA. 

Podsumowując, dobroczynne właściwości olejku oraz jego kuszący zapach to ukłon w stronę pań, pragnących prawdziwej uczty dla swoich włosów oraz zmysłów. Z kosmetykami marki Moroccanoil każdy dzień nosi miano Perfect Day Hair.