Lodówka wolnostojąca Amica – TOP 3 urządzenia do 1500 zł

Planujesz zakup nowej lodówki? Przyjrzyj się ofercie marki Amica. Urządzenia tego producenta cieszą się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Jeśli masz określony budżet, trudno o lepszą rekomendację. Zobacz, czym się kierować przy zakupie, by lodówka posłużyła ci przez długi czas!

Jak wybrać nową lodówkę? Najważniejsze kwestie

Jedną z pierwszych decyzji, jakie musisz podjąć, kupując lodówkę, jest określenie, czy szukasz sprzętu do zabudowy, czy wolnostojącego. Esteci mogą zastanawiać się nad tym pierwszym rozwiązaniem. Jednak jeśli zależy ci na atrakcyjnym wystroju wnętrza, nie musisz od razu inwestować w gruntowny remont całej kuchni. Nowoczesne sprzęty wolnostojące dobrze wypadają pod względem wizualnym. Nie musisz więc iść na kompromisy, dbając o spójność wystroju twojego domu!

To jednak nie koniec niełatwych rozważań. Powinieneś też zorientować się, jakiego rodzaju model sprawdzi się u najlepiej w twojej kuchni. Klasyczna chłodziarko-zamrażarka, niewielka lodówka podblatowa, a może duży sprzęt side by side? Wiele zależy od twoich potrzeb, zwyczajów zakupowych, liczby domowników, a także – wielkości kuchni i zakładanego budżetu. Mając 1500 zł, raczej będziesz celować w chłodziarko-zamrażarki lub modele podblatowe. Pamiętaj jednak, że przy ograniczonym budżecie może być konieczne pójście na kompromisy, na przykład w kwestii zastosowanych technologii, jak No Frost.

Na jakie parametry warto zwracać uwagę, poszukując idealnej lodówki? Lista obejmuje:

 • pojemność lodówki i zamrażarki;
 • wymiary urządzenia;
 • klasę energetyczną;
 • generowany hałas;
 • udogodnienia w przechowywaniu określonego rodzaju produktów;
 • dodatkowe funkcje;
 • zastosowane technologie, jak No Frost;
 • łatwe sterowanie;
 • atrakcyjny design.

Jeśli szukasz lodówki do kompaktowej kuchni, rozglądaj się za modelami SlimSize – wymiary takiego sprzętu są dopasowane do mniejszego pomieszczenia.

Lodówki Amica – jakie są sprzęty warte uwagi? Top 3 polecane urządzenia!

Amica to jeden z najchętniej wybieranych producentów sprzętów AGD. W ofercie znajdziesz bardzo zróżnicowane modele, w tym także takie w dobrej cenie! Zobacz, które z budżetowych chłodziarko-zamrażarek sprzedają się najlepiej!

 • AMICA FD2355.4X – propozycja za ok. 1300 zł, która sprawdzi się w kuchni, w której potrzebujesz wolnej przestrzeni nad lodówką. Na przykład po to, by zawiesić tam szafkę lub półki. Zamrażalnik o pojemności 41 l umieszczony jest na górze. Na dole masz chłodziarkę o pojemności 170 l. Klasa energetyczna urządzenia to F, a generowany hałas to 41 db. To sprzęt SlimSize – świetnie wkomponuje się więc nawet w niewielkie wnętrze! Dzięki zastosowaniu technologii FrostControl rozmrażanie urządzenia jest wyjątkowo łatwe i zajmuje dosłownie chwilę!
 • AMICA FK2515.4UT – potrzebna ci bardziej pojemna lodówka? Oto ona! Odznaczający się nowoczesnym designem model kupisz za ok. 1400 zł. Pojemność chłodziarki to 183 l, zamrażarki – 84 l. Klasa energetyczna urządzenia to F, a generowany hałas – 41 db. Jak poprzedni model, również i omawiany sprzęt jest wyposażony w technologię FrostControl, która ułatwia rozmrażanie zamrażarki. To kolejna propozycja SlimSize, która sprawdzi się także w mniejszym pomieszczeniu. Specjalny filtr FreshOn sprawi, że przechowywane w lodówce warzywa i owoce dłużej zachowają świeżość.
 • AMICA FK2415.3UX – bardzo dobrze oceniana lodówka w modnym kolorze inox. Chłodziarka ma pojemność 146 l, zamrażarka – 84 l. Klasa energetyczna tego modelu to F, generowany hałas – 40 db. Znajdziesz tu sprawdzone rozwiązania, znane z wcześniej omówionych sprzętów – FrostControl oraz SlimSize. Spodoba ci się wygodny pojemnik na warzywa i owoce!

Chcesz poznać więcej możliwości? Sprawdź wszystkie lodówki Amica w sklepie MediaMarkt i zdecyduj, która z nich będzie dla ciebie najlepszym zakupem! Przeczytaj opinie kupujących – to skarbnica wiedzy o tym, jak konkretny model sprawdza się po kilku miesiącach użytkowania.