Kim jest Ciocia Liestyle? [Instagram, Jakob Kosel, ciąża]

Agnieszka Wilczewska, która na co dzień używa pseudonimu Ciocia Liestyle, to jedna z najpopularniejszych infuencerek w Polsce. W 2020 roku potwierdziła, że jest w związku z Jakobem Koselem, który zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w piątej edycji Top Model. Od tej pory tworzą jedną z najgorętszych par w rodzimym show-biznesie. Niedawno powitali na świecie swoje córkę — Michalinę.

Kim jest Ciocia Liestyle?

Ciocia Liestyle, jak sama mówi o sobie, jest trochę blogerką, trochę youtuberką. Zanim związała się z Jakobem Koselem, wraz z byłym już mężem, zajmowała się organizowaniem imprez na terenie całej Polski, które sygnowane były nazwą Liestyle. Małżeństwo prowadziło również firmę z ubraniami i gadżetami.

Ciocia Liestyle — mąż

Przez pewien czas Ciocia Liestyle była związana z Michałem Wilczewskim, znanym w sieci pod pseudonimem Wujaszek Liestyle. Para cieszyła się ogromną sympatią wśród internautów. Ostatecznie ich drogi rozeszły się, o czym poinformowali za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Wciąż jednak utrzymują dobre relacje, również z uwagi na psa — Leszka, który opiekują się wspólnie.

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel

W kwietniu 2020 roku Ciocia Liestyle potwierdziła, że jest w związku z Jakobem Koselem. Agnieszka złożyła mu życzenia urodzinowe, a także opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z wakacji, gdzie całuje roześmianego Kosela. Od tamtej pory para chętnie pojawia się razem na imprezach branżowych. Ich fani przyznają, że bardzo do siebie pasują – zarówno wizualnie, jak i pod względem osobowości.

Ciocia Liestyle — ciąża

Kilka miesięcy temu Ciocia Liestyle i Jakob Kosel zaręczyli się, a w styczniu 2021 roku na świat przyszło ich córka — Michalina, pieszczotliwie nazywa przez zakochanych rodziców Wiewióreczką.

Ciocia Liestyle — Instagram

Ciocia Liestyle prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @ciocialiestyle. Aktualnie obserwuje ją już ponad 180 tysięcy użytkowników. Agnieszka zamieszcza tam wiele fotografii, gdzie pokazuje się w niebanalnych stylizacjach, nagrywana również mnóstwo relacji. Trzeba przyznać, że robi to regularnie i bardzo dba o stały kontakt ze swoimi fanami.