Kim jest Ania Ryśnik? [wiek, Instagram, Warsaw Shore]

Ania Ryśnik zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w reality show Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy, który emitowany był na antenie MTV. Brała w nim udział przez pięć edycji i dorobiła się pseudonimu „Duża Ania”. W wyniku licznych konfliktów z innymi uczestnikami programu postanowiła pożegnać się z produkcją. Zaraz potem przeszła znaczną metamorfozę. Jeśli jesteście ciekawi, co teraz dzieje się z Anią Ryśnik, czytajcie dalej.

Kim jest Ania Ryśnik?

Ania Ryśnik urodziła się 13 grudnia 1990 roku. Kobieta pochodzi ze Żmigrodu w województwie dolnośląskim, ale na co dzień mieszka w Łodzi. Jest miłośniczką zwierząt, od kilku lat ma psa. Ania bardzo dba o swoją urodę, a swoje ciało regularnie rzeźbi na siłowni. Od kilku lat jeździ też konno. Bardzo mocno angażuje się w akcje charytatywne.

Ania Ryśnik — Warsaw Shore

Uczestniczką Warsaw Shore była od pierwszego sezonu, aż do piątej edycji. Na skutek licznych konfliktów z innymi uczestnikami postanowiła pożegnać się z jednym z najbardziej kontrowersyjnych projektów w polskiej telewizji. Skończyła również z imprezowym trybem życia i skupiła się na bardziej wartościowych rzeczach.

Trzeba przyznać, że od czasów Warsaw Shore Ryśnik przeszła niesamowitą metamorfozę. Zaczęła o siebie bardzo dbać, powiększyła usta i piersi, przeszła również kilka innych zabiegów upiększających. Efekty są piorunujące, bowiem Ania wygląda teraz znakomicie.

Ania Ryśnik wzięła także udział w programie Ex na plaży, jednak nie przyniósł on jej większego rozgłosu.

Ania Ryśnik — życie prywatne

Dotychczas Ania Ryśnik była w kilku związkach, ale najdłużej związana była z Damianem. Para jednak rozstała się w 2019 roku. Okazuje się jednak, że po przerwie wrócili do siebie i są bardzo szczęśliwi, o czym celebrytka często informuje na swoim Instagramie.

Jakiś czas temu Ania zdecydowała się na adopcję dziecka z Afryki. Historia małej Ester tak bardzo poruszyła kobietę, że ta nie zwlekała długo z decyzją, aby jej pomóc. Taka forma adopcji polega głównie na comiesięcznym wsparciu finansowym i materialnym dziecka oraz utrzymywaniu z nim korespondencyjnego kontaktu, np. przez video.

Ania Ryśnik — Instagram

Ania Ryśnik prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @annarysnik. Jej aktywność śledzi ponad 290 tysięcy osób. Celebrytka dodaje na swoim profilu wiele zdjęć i relacji, gdzie nie brakuje pozytywnej energii i motywacji. Rzadko jednak pojawia się na zdjęciach z kimkolwiek, najczęściej pozuje sama. Od czasu do czasu wrzuca jedynie fotografie ze zwierzętami – końmi albo psami.