Zakochani po uszy – co to za serial?

Serial Zakochani po uszy jest transmitowany na stacji TVN7. W rolach głównych możemy podziwiać Katarzynę Grabowską, Kamilę Kamińską oraz Michała Meyera. Kto jeszcze gra w tym serialu?

Serial cieszący się sporą popularnością

Serial Zakochani po uszy jest nadawany od dnia 21 stycznia 2019. Pierwszy odcinek był emitowany na stacji TVN. Do dnia dzisiejszego serial ten jest już nadawany na stacji TVN7. Wszystkie odcinki są także dostępna na platformie internetowej player.pl

W rolach głównych serialu o nazwie „Zakochani po uszy” możemy oglądać Katarzynę Grabowską wcielającą się w rolę Asi, Michała Meyera w roli Piotra oraz Kamilę Kamińską, która gra Sylwię. Kto napisał scenariusz do tego serialu? Możemy podziękować za niego Ilonie Łesyk-Moczulskiej oraz Michałowi Zasowskiego. Z kolei reżyserem jest Regina Zawadzka. Za produkcję odpowiedzialna jest Krystyna Lasoń.

O czym jest ten serial?

Serial „Zakochani po uszy” jest historią pięknej oraz wakacyjnej miłości. Serial opowiada o uczuciach, które został przerwane. Jednak nie bez śladu pozostawiły one trwałe ślady w sercach bohaterów. Gdy Asia oraz Piotr przypadkiem się spotykają po latach to czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą, jedyną oraz ostatnią. Od ich ostatniego spotkania jednak minęło sporo czasu, a ich drogi się mocno rozeszły. Ania właśnie przechodzi przez bardzo bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy weterynaryjny gabinet wraz z przyjacielem Marcinem. Piotr z kolei od czasów liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego matka, popycha go w kierunku luksusowego życia oraz kariery. Czy Piotr podstawi na miłość młodzieńczą? A może się zdecyduje na pozostanie u boku swojej wieloletniej partnerki?

Gdy nie widzieliśmy jeszcze ani jednego odcinka, to zdecydowanie mamy sporo do nadrobienia. Tak naprawdę jest serial jest emitowany do dnia dzisiejszego. Losy bohaterów również się krzyżują. Gwarantujemy, że nie zabraknie w żadnym wypadku zaskoczeń, wzruszeń oraz śmiechu co nie miała. Na przestrzeni lat dojdzie także do metamorfozy bohaterów nie tylko tej wizualnej, ale także tej pod względem charakteru. Jedno jest pewne – na pewno serial ten jest nowoczesny oraz wciąga od pierwszego odcinka. Nie sposób jest się oderwać. Z każdym kolejnym odcinkiem bardziej lubimy głównych bohaterów i mamy ochotę na ich dalsze poznawanie. Wcale nas to nie dziwi – są przesympatyczni, zabawki oraz można się z nimi identyfikować. W serialach wiele osób to właśnie sobie ceni. Czy zatem warto „odpalić” sobie ten serial? Jak najbardziej tak.