Kim jest Alan Kwieciński? [MMA, dziecko, Instagram]

Alan Kwieciński zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie Warsaw Shore, gdzie pojawił się w sumie w 6 sezonach. Po odejściu z show skupił się na karierze w branży sportowej, a swoje umiejętności sprawdza w walkach MMA. W zeszłym roku fanów Alana poruszył emocjonujący wpis, który mężczyzna zamieścił na swoim Instagramie. Okazało się, że jego ukochana po raz kolejny straciła ciąże. Sprawdźmy, co jeszcze wiadomo o Alanie Kwiecińskim.

Kim jest Alan Kwieciński?

Alan Kwieciński urodził się 26 lipca 1992 roku w Olsztynie. Od zawsze interesował się sportem i był aktywny fizycznie, co przełożyło się na jego życie zawodowe. Aktualnie mężczyzna zajmuje się prowadzeniem treningów personalnych, a pod swoimi skrzydłami ma kilku podopiecznych.
Kwieciński to nie tylko sportowiec, ale także osobowość medialna. Gwiazdor zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w popularnym programie telewizji Polsat Warsaw Shore. W sumie wystąpił w 6 sezonach. Widzowie mogli go również zobaczyć w reality show Ex na plaży, gdzie pojawił się gościnnie, a także w kilku teledyskach disco polo. Mężczyzna zagrał również epizodyczną rolę w filmie Patryka Vegi Kobiety mafii.

Alan Kwieciński — MMA

Po odejściu z imprezowej ekipy Warsaw Shore, Kwieciński w całości poświęcił się sportowi. Walczył między innymi w MMA i kick-boxingu, a także bił się dla cenionych organizacji, takich jak King of Kings czy też Fight Exclusive Night. Niewątpliwie mężczyzna ma zamiar sięgać po najwyższe cele, a w tym na pewno pomoże mu samodyscyplina i wytrwałość dążenia do wyznaczonych celów.

Alan Kwieciński — dziecko, dziewczyna

Partnerką Alana Kwiecińskiego jest zaręczony z Dagmarą Musiał, która specjalizuje się w branży beauty. Kilka miesięcy temu, zakochani poinformowali, że kobieta jest w ciąży. Para spodziewała się bliźniaków.

Niestety w wakacje 2020 roku na profilu mężczyzny na Instagramie pojawił się niezwykle smutny post. Gwiazdor Warsaw Shore opublikował szare zdjęcie, na którym obejmował ciążowy brzuszek ukochanej. Podpis wywołał wiele emocji u jego fanów.

Pamiętam, jak by to było wczoraj, gdy ogłosiłem nowinę, że będę Tata. Nie jest łatwo o Tym pisać. Najpierw straciliśmy jedno, walczyliśmy o drugie. Dłużej nie mogliśmy czekać i chcemy z Wami podzielić się tą smutną wiadomością, że w ubiegłym tygodniu straciliśmy drugie dzieciątko. Mocny cios od życia, bo w końcu nic ani nikt tak mocno nie bije jak właśnie życie. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocny, lecz się nie udało (…) Ciężko mi jest się skupić ostatnio, na czym kolwiek jeśli życie rzuca Ci takie kłody pod nogi.
To, co przeżyła Daga, nikomu nie życzę nawet najgorszemu wrogowi. Życie toczy się dalej, a czas leczy rany. Dajcie nie mi a dla DAGI dużo wsparcia i energii, bo jej teraz potrzebuje – czytamy.

Alan Kwieciński — Instagram

Alan Kwieciński prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @alan.kwiecinski92. Jego aktywność śledzi tam ponad 59,4 tysięcy użytkowników.