Co na prezent dla dziadka? Poznaj nasze pomysły na wyjątkowe upominki!

Dziadek – uczył nas drobnych napraw domowych, oglądał z nami mecze piłki nożnej, opowiadał historie ze swojej młodości. To ważna osoba w naszym życiu, dlatego też warto w dniu święta dziadka okazać mu swoją wdzięczność za spędzony razem czas. Co wybrać na prezent dla dziadka? Poznaj nasze pomysły na wyjątkowe upominki!

Śmieszne pomysły na prezent dla dziadka

Szukając upominków dla dziadka, często skupiamy się na prezentach tradycyjnych. Kolejna para skarpet, piżama i kosmetyki do golenia z pewnością go nie zaskoczą.Kto jednak powiedział, że pomysły na prezent dla dziadka muszą być nudne i powtarzalne? Razem z Chocolissimo wybierzesz słodycze, które z pewnością zaskoczą bliską osobę smakiem i formą.

Jeśli Twój dziadek hobbistycznie łowi ryby, na pewno ucieszy się, kiedy dostanie od Ciebie niezbędnik wędkarza. Haczyki i spławiki wykonane z czekolady z pewnością rozbawią Twojego dziadka. Na pewno poczęstuje Cię jednym przy wspólnej herbacie!

Co kupić dziadkowi na Dzień Dziadka, jeśli jest rodzinną złotą rączką? Możesz postawić na zestaw czekoladowych narzędzi. W środku znajduje się 5 czekoladowych przyborów, wykonanych z aksamitnej mlecznej czekolady z dodatkiem czekolady deserowej. Zamknięte w skrzynce na narzędzia pralinki to z pewnością oryginalna propozycja.

Co na prezent dla dziadka w klasycznej formie?

Jeżeli szukasz tradycyjnych słodyczy, sprawdź co Chocolissimo może Ci zaproponować w bardziej klasycznej formie. Twój dziadek na pewno ucieszy się, kiedy otrzyma słodycze w pięknym pudełku z napisem Dla Kochanego Dziadka, wypełnionym po brzegi rodzynkami nasączonymi rumem i oblanymi białą czekoladą.

Dobrym pomysłem jest także obdarowanie dziadka zestawem pysznych czekoladek, którymi będzie mógł poczęstować ukochane wnuki. Wybierz kartonik wypełniony 15 pysznymi pralinkami z różnorodnym nadzieniem, a Twój gest z pewnością zostanie doceniony.

Pomysły na prezent dla dziadka z dedykacją

Nasi dziadkowie zawsze najbardziej doceniają pomysły na prezent, które są w jakiś sposób związane z nami, które sami wykonaliśmy albo takie, które przywołują dobre wspomnienia. Warto więc kupić słodycze na Dzień Dziadka zamknięte w ozdobnej szkatułce z Twoim własnym grawerem lub z dedykacją.Kiedy słodycze znikną, skrzyneczka posłuży przez kolejne lata jako pojemnik na drobiazgi.

Mieszkasz w innym mieście, więc nie będziecie mogli spędzić razem Dnia Dziadka? Złóż życzenia w formie czekoladowego telegramu! Składający się z kostek przepysznej czekolady telegram układa się w hasło: Kochamy Cię Dziadku. Dodatkowo na opakowaniu możesz umieścić własną dedykację, która sprawi, że prezent będzie jeszcze bardziej spersonalizowany.

Jeśli wciąż nie wiesz, co kupić dziadkowi na Dzień Dziadka, postaw na rozpływające się w ustach pralinki w kruchej czekoladzie: https://chocolissimo.pl/prezent-dla-dziadka. Niepowtarzalne smaki ukrytego pod czekoladą nadzienia sprawią, że Twój dziadek będzie czuł się wyjątkowo. Spraw, żeby ten prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy,  umieszczając na wieczku wybrane przez siebie zdjęcie. Fotografia przedstawiająca chwile, które spędziliście razem przywoła cudowne wspomnienia.