Kim jest Weronika Jezierska? [wiek, Instagram, KSW]

Weronika Jezierska w roli ring girl zadebiutowała w marcu 2018 roku podczas gali KSW w Łodzi. Karierę zaczynała jako cheerleaderka drużyny koszykówki The King Wilki Morskie Szczecin. Sprawdzamy, kim jest kobieta, która podbiła serca kibiców i otrzymała tytuł Ring Girls 2018 Roku.

Kim jest Weronika Jezierska?

Weronika Jezierska ma 23 lata i pochodzi ze Szczecina. Aktualnie mieszka w Warszawie, gdzie studiuje dziennikarstwo. Tańczyła 13 lat taniec nowoczesny, a później była cheerleaderką.

W 2018 roku została wybrana Ring Girl. Zasięg konkursu był rekordowy — w plebiscycie wzięło udział ponad 250 tysięcy fanów. Pracująca także jako modelka i tancerka Jezierska pokazała się w ubiegłym roku na kilku galach sportów walki nad Wisłą.

W 2019 roku została prowadzącą programu TOP20 na antenie 4FUN Dance. Program poprowadzili już Donatella, Mateusz Komorowski, Iwona, mister Polski Jan Dratwicki, Julia Madaj, Alessandra Minko, Konrad Mucha i Joanna Listwan.

Weronika Jezierska — Instagram

Weronika Jezierska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @weronika_jezierska. Aktualnie jej profil obserwuje 182 tysiące fanów. Ring Girl Roku 2018 publikuje na swoim koncie wiele zdjęć. Nie brakuje fotografii z podróży, tradycyjnych codziennych selfie oraz kadrów z profesjonalnych sesji.

23-latka pod jednym ze zdjęć na Instagramie napisała, że jej pewność siebie zaczęła się rodzić niedawno.

Możecie nie wierzyć, ale kiedyś byłam szarą myszką, »kozłem ofiarnym« i czułam się ze sobą fatalnie. Zmiany nadeszły kiedy spojrzałam w lustro i zaczęłam wymawiać głośno wszystkie swoje zalety i dostrzegać jakie piękno we mnie tkwi.

Z Instagrama Weroniki dowiadujemy się, że dziewczyna interesuje się m.in. duchowością i siłami nadnaturalnymi. Jezierska kocha sport oraz podróże i zaraża ludzi pozytywną energią. Zajmuje się również modelingiem.