Zaklęcia miłosne – czy możliwe jest zdobycie miłość za sprawą magii?

Zaklęcia miłosne sprawić mogą, że to, na co czekamy z wielkim utęsknieniem, za chwile się stanie prawdą. Zgadza się, mowa o uczuciu naszego wymarzonego mężczyzny. Niektóre spośród magicznych rytuałów potrafią przyciągnąć miłość osoby konkretnej, a inne służą chociażby zwabieniu wyśnionego ideału, bez podawania imienia konkretnego. Zaklęcia miłosne były zakorzenione mocno w kulturze chociażby Słowian, a wiele z nich jest do dnia dzisiejszego praktykowanych. Każde z nich w sobie kryje sobie wielką moc, dlatego używać należy ich z dużą rozwagą.

Czym w ogóle są zaklęcia miłosne?

Zaklęcia miłosne to jedna z najstarszych magicznych praktyk, szczególnie w słowiańskiej kulturze. Kiedyś je rzucały guślarki oraz szeptuchy, a do odprawienia czarów były niezbędne mieszanki ziołowe czy też gałązki roślin określonych. Obecnie czary miłosne zdecydowanie inaczej wyglądają. Sprowadzają się tak naprawdę do manifestacji, a więc sekwencji słów, które są wypowiadane czy też spisywane na kartkach w okolicznościach określonych.

Czary oraz zaklęcia miłosne to tak naprawdę biała magia, a więc taka, która pozwala nam na wywołanie nadnaturalnych zjawisk, ale bez udziału demonów, diabłów czy też wszelakich innych nieczystych sił. Jej działanie jest znacznie słabsze od magii czarnej, ale nie ma przynajmniej skutków ubocznych.

Przede wszystkim służą pomaganiu innym oraz szerzeniu ogólnym dobra. Magia, która się odbywa kosztem krzywdy, nie może być określana jako magia biała. Biała magia służy tym, którzy praktykują ją. Rytuały określone czy też sekwencje zaklęć do życia przyciągają energię pozytywną, dając nam poczucie obfitości oraz szczęścia.

Jednak pomiędzy białą i czarną magią istnieje niezmiernie cienka granica. Nawet gdy rzucamy zaklęcia pozytywne oraz odprawiamy dobre obrzędy, to czary już nie będą białe, jeśli poszyte zostaną złymi intencjami. Pod żadnym pozorem miłosna magia nie może być wykorzystywana wobec mężczyzn, którzy już są związani szczęśliwie czy też wyraźnie nas nie dadzą sympatią. Ingerowanie w wolę cudzą wywołać może uczucie złe oraz sztuczne. Taki właśnie scenariusz raczej nie przyniesie długotrwałych oraz pożądanych efektów.

Miłosne zaklęcie ze zdjęciem

A jak zauroczyć swojego mężczyznę marzeń? Jeśli poczujemy, że nie jesteśmy obojętne facetowi, na którym nam bardzo zależy, to możemy wypróbować proste miłosne zaklęcie ze zdjęciem. Nie będzie nam potrzebna żadna formułka tajemna czy też zioła, które są trudne do znalezienia. Biała magia wykorzysta energię naszych uczuć. Aby móc odprawić czar, powinnyśmy wpatrywać się ze skupieniem w zdjęcie ukochanego oraz na głos wypowiadać swoje naprawdę dobre intencje.