Czym jest Mercedes-Benz Certified?

Marka premium Mercedes-Benz dba o swoich klientów na najwyższym poziomie. Robi to poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym jeszcze bardziej zbliżysz się z marką.

Marka Mercedes-Benz

Mercedes-Benz to niemiecka marka samochodów produkowanych przez koncern Mercedes-Benz Group. Powstała ona w 1880 roku i obecnie jest jedną z najbardziej luksusowych marek premium. Mercedes-Benz produkuje nie tylko samochody osobowe. Auta trójramiennej gwiazdy to również autobusy, samochody dostawcze i ciężarowe.

Mercedes-Benz Certified – co to takiego?

Jest to program obejmujący zakup samochodu używanego. Dzięki niemu, możesz nabyć wymarzonego Mercedesa z pewnego źródła. Każdy z pojazdów, który został objęty programem Certified może mieć maksymalnie 6 lat i przebieg do 150 tysięcy kilometrów. Co ten program zawiera?

Gwarancja jakości

Certyfikowane, używane Mercedesy to skontrolowany stan techniczny oraz zweryfikowany przebieg wraz z udokumentowaną historią pojazdu. Ponadto, samochody oferowane w ramach Mercedes-Benz Certified zawierają minimum dwuletnią gwarancję, która zawiera:

  • ochronę zbliżoną do poziomu gwarancji samochodów nowych,
  • możliwość wydłużenia okresu trwania gwarancji,
  • szybką i fachową naprawę w Autoryzowanych Serwisach Mercedes-Benz przy wykorzystaniu oryginalnych części.

Gwarancja mobilności

Oznacza to szybką i skuteczną pomoc w wypadku jakiejkolwiek awarii czy problemów z rozruchem w miejscu zdarzenia, holowanie samochodu do serwisu oraz możliwość otrzymania auta zastępczego na czas naprawy. Co więcej, nabywcy pojazdów z programu Certified, mają do dyspozycji 24-godzinną pomoc na terenie całej Europy. 

Gwarancja jazdy próbnej

W ciągu 24 godzin partner Mercedes-Benz umożliwi Ci jazdę testową wybranym przez Ciebie modelem. Jedyne co musisz zrobić to okazać ważne prawo jazdy.

Gwarancja finansowanie i leasingu

Decydując się na kupno auta objętego programem Certified, możesz skorzystać z atrakcyjnych ofert finansowania i leasingów, które marka oferuje biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby i budżety swoich klientów.

Gwarancja pakietów serwisowych

Aby uwolnić się od zmartwień masz możliwość wybrania większego bezpieczeństwa i finansowania. Specjaliści pracujący w Mercedes-Benz przygotują dla Ciebie jak najlepsze, indywidualne rozwiązanie. Tego typu umowa to niedrogi i elastyczny sposób serwisowania.

Gwarancja stałej łączności

Mercedes Me connect łączy Cię z samochodem a on ze wszystkim, co dla Ciebie najważniejsze. Innowacyjne usługi oraz oferty proponowane przez markę premium jest dostępna dla wszystkich samochodów używanych Mercedes-Benz Certified. 

Gwarancja zamiany

Program Mercedes-Benz Certified pozwala na wymianę samochodu na inny, jeśli zmienisz zdanie po kupnie auta w ramach oferty MB Certified.

Zainteresowany programem Mercedes-Benz Certified?

Zgłoś się do MB Motors, Autoryzowanego dealera Mercedes-Benz z oddziałami w Piasecznie, Poznaniu i Jankach koło Warszawy. Wykwalifikowana kadra specjalistów pomoże dokonać Ci jak najbardziej korzystnego dla Ciebie wyboru. Nie czekaj i udaj się do salonu już teraz!