Sinsay ramoneska – jak ją nosić?

Sinsay ramoneska to dosyć krótka, najczęściej wykonana ze skóry kurtką. Jest także określana jako kurtka motocyklowa. Ma tradycyjnie dwie klasy oraz skośnie przesunięty zamek. Ramoneska to element ponadczasowy garderoby. Możemy ją nosić niezależnie od mody panującej. Dobrze się sprawdza zarówno u osób w typie gruszki, jak i także jabłka. Jednak jeśli się pragnie podkreślenia talii, sylwetki szczupłe oraz wydatnych bioder, to warto wybrać model krótki, który się kończy bezpośrednio nad ich linią.

Z czym ją nosić?

Sinsay ramoneska robi wrażenie. Musimy jednak wiedzieć jak ją nosić. Dla osób, które chcą nieco zatuszować swoje zaokrąglenia na brzuchu, to świetnym pomysłem będzie kurtka skórzana nieco dłuższa. Ramoneskę możemy nosić zarówno do pracy, jak i także na randkę czy też spacer po mieści. Jej zaleta najważniejszą jest uniwersalność, która sprawia, że można połączyć bardzo łatwo ramoneskę z innego rodzaju elementami modnej stylizacji.

Kurtkę tego typu nosić można praktycznie z każdym ubraniem. Zarówno pasuje do białej, eleganckiej koszuli czy też obszernego t-shirtu. W dni nieco chłodniejsze komponuje się idealnie ze swetrem grubym, a nawet kardiganem długim. Na ramoneskę również można nałożyć poncho oryginalne lub też bezrękawnik. Dzisiaj niezwykle mocne jest połączenie ramoneski z sukienką. Najlepiej się sprawdzają tutaj wzory kolorowe oraz także barwy wyraziste w kompozycji z kurtką bardziej stonowaną. Czarne oraz białe ramoneski są świetną alternatywą dla marynarki, na przykład w biurowej stylizacji.

Coś dla prawdziwych rockowych dusz

Chociaż ramoneska jest wyrazem stylu rockowego, to można połączyć ją bez problemu ze spodniami luźnymi. Jednak klasykiem jest połączenie kurtki skórzanej z jeansami. Jeśli chodzi o buty, to ramoneska także w takim przypadku stanowi uniwersalny ubiór. Dobrze się komponuje ze szpilkami, koturnami, ale także z trampkami. Wiele osób się decyduje na zestawienie ramoneski z glanami, co jest jednak pomysłem dla rockowych prawdziwie dusz.

Skórzaną kurtkę dopasować warto do dodatków, a więc szczególnie do torebki. Do pracy się sprawdzi lakierowana oraz elegancka torebka. W codziennych stylizacjach lub też na wypad za miasto połączyć ją można z torbą obszerną typu shopper. Na randkę zabrać warto ze sobą torebkę na łańcuszku srebrnym.

W sklepach Sinsay znajdziemy wiele ciekawych modeli. Każda kobieta znajdzie dla siebie model idealny. Co więcej w sklepach tych ramoneski nie są drogie, a jednocześnie możemy liczyć na wysoką jakość produktów.