Oryginalne zioła prosto z Peru

Sfera naturalnych i ziołowych suplementów stała się integralną częścią rynku wellness. Sięgamy po różnego rodzaju specyfiki na co dzień, często jednak zapominając o tym, by zwrócić szczególną uwagę na skład. Wśród suplementów reklamowanych jako wyjątkowe i skuteczne można znaleźć również takie, które nie przynoszą obiecywanych rezultatów. Szczęśliwie – wybierając produkty firmy Uncaria ČR można mieć pewność doskonałej jakości komponentów oraz sprawdzonych receptur – co potwierdzają posiadane przez producenta certyfikaty. Uncaria ČR działa na rynku już od 2001 roku nieprzerwanie przybliżając korzystne właściwości peruwiańskich ziół, zarówno w Czechach, Polsce, jak i innych europejskich krajach.

Firma z zasadami i misją

Fitoterapia od dawna docenia zioła pochodzące z Peru – dzięki różnorodnemu klimatowi oraz ukształtowaniu terenu z kraju tego wywodzą się naprawdę szczególne rośliny o wszechstronnych właściwościach, jak również o węższym zakresie stosowania. Peruwiańskie zioła oferowane przez Uncaria ČR dostępne są w formie ekstraktów, kapsułek oraz suszu – w różnych rozmiarach opakowań, dla wygody stosowania zarówno w domu, jak i w podróży. Oczywiście wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym firmy bazują na odpowiednio wyselekcjonowanych roślinnych zbiorach – wykorzystywane są różne części roślin, od korzeni, poprzez korę, owoce, czy ziarna. Przetwarzanie składników odbywa się w dostosowanym tylko do tego celu, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym na terenie Republiki Czeskiej. Firma Uncaria ČR prowadzi jednak dystrybucję do wszystkich krajów UE.

Stale rozwijająca się oferta

Asortyment Uncaria ČR obejmuje peruwiańskie zioła i rośliny, które mogą występować w formie suszonej bądź tej w kapsułkach czy tabletkach, a także mielone płody roślin. Ekstrakty z naturalnych komponentów nadają się do uzupełnienia codziennej diety – zarówno w celach leczniczych, jak i w ramach profilaktyki. W większości peruwiańskie zioła są możliwe do stosowania przez każdego, niezależnie od schorzeń, wieku, płci. Dużym powodzeniem cieszą się w szczególności takie wyroby, jak: ekstrakty z Maca Maka dedykowane różnym problemom zdrowotnym, ekstrakt z peruwiańskiego karczocha Alcachofa o właściwościach wspierających pracę układu trawiennego, ale i metabolizm lipidów, ekstrakt z peruwiańskiej fioletowej kukurydzy Maiz Morado Forte czy mieszanka Nopal flax mix Colon Cleaner pozwalający oczyścić jelita, wspomóc detoksykację organizmu, ale i proces odchudzania.

Jednym z najpopularniejszych produktów pozostaje olej Sacha Inchi o najwyższej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3, -6 i -9 wśród tłuszczy roślinnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów wprowadzony został do oferty również jego wariant kosmetyczny – ponieważ Sacha Inchi posiada wielokierunkowe zastosowanie.

Wśród produktów spożywczych na uwagę zasługują ziarna kakaowca, ziarenka Chia, czy wyjątkowe, pozbawione alergenów, cukru, ekologiczne czekolady o wysokiej zawartości kakao.

Zdrowie jako priorytet

Strona sklepu firmy Uncaria ČR została tak przemyślana, by łatwo można było znaleźć produkt dedykowany konkretnym problemom lub oczekiwaniom. Wsparcie terapii czy profilaktyki przy pomocy peruwiańskich ziół może być ogólne i kompleksowe, ale też skoncentrowane na danym układzie organizmu. Wszystkie produkty wyróżnia wysoka jakość, prostota użytkowania oraz bazowanie na ekologicznych surowcach. Warto rozpocząć swoją przygodę z suplementami właśnie od peruwiańskich ziół.