Orsay – co to za firma?

Orsay to firma, której pasją jest projektowanie ubrań kobiecych w zasadzie dla każdego stylu oraz dla każdej osobowości. Obecnie marka Orsay przekonuje już do siebie klientki dokładnie w dwudziestu sześciu krajach Europy.

Wizja i recepta na sukces

Orsay stawia jak najbardziej na modne oraz korzystne cenowo stroje. Dzięki temu każda z kobiet będzie w stanie wyrazić bez problemu swoją kobiecość. Właścicielom firmy zależy na tym, aby wszystkie kobiety na to mogły pozwolić. Jest w zasadzie największe wyzwanie firmy i temu właśnie celowy są podporządkowane wszelkie działanie tejże firmy.

Jeśli chodzi o wizję to Orsay chce, aby wszystkie kobiety sobie mogły pozwoli na wyrażenie swojej kobiecości poprzez ubiór indywidualny. Odzież jest adresowana do świadomych oraz nowoczesnych kobiet, które ubierać się chcą zupełnie według swojego własnego stylu i gustu, kobieco, elegancko oraz oczywiście zawsze modnie.

Firma Orsay to jak najbardziej firma międzynarodowa. Ma ona poziom struktury organizacji, cały łańcuch procesu gospodarczego jest kontrolowany od projektu poprzez produkcję aż po samą sprzedaż. Dzięki zaplanowanej dobrze mieszance produktów z Europy oraz Azji firma gwarantuje, że klientki w kolekcjach aktualnych znajdują trendy, jak i także ubrania kobiece o naprawdę świetnej relacji pomiędzy jakością, stylem oraz także ceną.

Sklepy

Sieć sklepów firmy Orsay jest bardzo imponujący. Bowiem możemy już zrobić zakupy w ponad 630 sklepach. Sklepy znajdziemy w takich krajach jak: Polska, Szwajcaria, Austria, Niemcy, Słowacja, Węgry, Czechy, Chorwacja Słowenia, Łotwa, Rosja, Ukraina, Serbia, Bośnia-Hercegowina, Rumunia, Montenegro, Bułgaria, Kosovo, Chiny, Armenia, Albania, Estonia, Finlandia, Armenia, Gruzja, jak i także Białoruś.

Oczywiście możemy także skorzystać z zakupów w sklepie internetowym. Wystarczy, że wejdziemy sobie na stronę orsay.com. Warto także korzystać z mobilnej aplikacji. Tak naprawdę to klientki Austrii, Niemiec, Węgrzech, Słowacji, Czech oraz Polski dokonywać mogą zakupów przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Na sam koniec garść najważniejszych informacji w pigułce. Firma założona została w roku 1975 roku. Support center znajduje się w Niemczech w Willstatt oraz w oddziale we Wrocławiu. Jeśli chodzi o biuro do spraw zakupów to znajduje się ono w Szanghaju. Mamy do czynienia z ponad 640 sklepami w dwudziestu sześciu krajach. Sieć Orsay zatrudnia 4500 tysiąca pracowników. Średnia wieku pracowników to 28 lat. Co ciekawe w firmie ogólnie jest zatrudnionych dziewięćdziesiąt sześć procent.