Kim jest Anna Lucińska? [wiek, kariera, instagram]

Anna Lucińska to aktorka i modelka, której rozpoznawalność przyniosły role m.in. w serialach Na dobre i na złe czy Malanowski i partnerzy. Widzowie Telewizji Polskiej mogą ją kojarzyć również z programu śniadaniowego Dzień Dobry Polsko. Co jeszcze wiemy o Annie Lucińskiej? Jeśli jesteście ciekawi informacji z życia prywatnego i zawodowego aktorki, czytajcie dalej.

Kim jest Anna Lucińska?

Anna Lucińska urodziła się 22 kwietnia 1986. Jest absolwentką amerykańskich szkół, gdzie pracowała nie tylko nad umiejętnościami aktorskimi, ale brała także lekcje akcentu.

W młodości pracowała jako modelka dla najbardziej rozchwytywanych stolica mody na świecie. W pewnym momencie swojej kariery zdała sobie jednak sprawę, że pragnie nowych wyzwań i zaczęła interesować się branżą filmową. Lucińska jest również prezenterką, odnajduje się także w roli konferansjerki.

Anna Lucińska — kariera filmowa

Aktorka znana jest z takich filmów jak Smoleńsk, Sługi boże, Po prostu przyjaźń czy Wkręceni. Telewidzowie pokochali ją za role w serialach telewizyjnych. Lucińska występowała m.in. w Na dobre i na złe, Malanowski i partnerzy, Pierwsza miłość, a także Apetyt na życie. Ponadto, wzięła udział w 3 edycji programu Agent – Gwiazdy.

Anna Lucińska występuje również w produkcjach zagranicznych. Między innymi, w Stanach Zjednoczonych zagrała w CSI – Kryminalne zagadki Las Vegas.

Anna Lucińska — życie prywatne

Lucińska chroni swoją prywatność. Przez jakiś czas łączono ja z prezenterem telewizyjnym Aleksandrem Sikorą, jednak żadne z nich nie potwierdziło tych informacji. Status związku aktorki nadal pozostaje tajemnicą.

Anna Lucińska — Instagram

Anna Lucińska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @annalucinska. Publikuje tu głównie zdjęcia z pracy na planie, a także z podróży, które są jej. Na chwilę obecną profil aktorki obserwuje 63,3 tysiąca użytkowników tego serwisu.