Najlepsze fajerwerki na weselę

Pokaz sztucznych ogni na weselu sprawi, że Wasz dzień stanie się jeszcze bardziej magiczny. Poznaj nasze pomysły na to jak urozmaicić wydarzenie sztucznymi ogniami.

Magiczne fajerwerki na wesele

Wesele jest dla wielu jednym z najważniejszych dni w życiu. Podczas niego chcemy spędzić niezapomniane chwile w otoczeniu najbliższych nam ludzi. Staramy się dodać jak najwięcej magi i niezwykłości. A co może być bardziej niesamowite niż podniebny spektakl?

Pokaz fajerwerków będzie emocjonujący nie tylko dla Was, ale też wszystkich gości.

Fajerwerki, w zależności od wybranych przez nas wariantów, przybierają najróżniejsze kształty oraz kolory. Mogą rozświetlić pierwszy pocałunek przed domem weselnym, powitać państwo młodych, celebrować północ bądź być urozmaiceniem dowolnego momentu.

Pamiętajmy jednak o bezpieczeństwie, które powinno być najważniejszym wytycznym jaki będzie miał pokaz pirotechniczny. 

Jeżeli mamy w planie zorganizować zaawansowany show warto jest skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Zimne ognie podczas sesji

Każdy ogień symbolizuje życie i witalność, dlatego jego obecność na weselu dopełnia całości.

Całkowicie bezpieczną formą sztucznych ogni są zimne ognie. W zabawie z nimi mogą spokojnie uczestniczyć dzieci pod opieką dorosłych. 

Sesje zdjęciowe z udziałem weselnych gości, którzy trzymają w rękach zimne ognie dają niesamowite efekty. Fotograf przy użyciu rożnego rodzaju filtrów sprawi, że poruszane światła będą tworzyły napisy lub pogłębią nastrój.

Z powodzeniem mogą też towarzyszyć parze, kiedy będzie odbywać się pierwszy taniec lub być dodatkową dekoracją na torcie. 

W zależności od preferencji możesz wybrać produkty dające białe światło lub kolorowe, zimne ognie w kształcie serca i tradycyjny oraz dostosować ich długość. 

Profesjonalne pokazy sztucznych ogni

Pokazy pirotechniczne w wykonaniu specjalnych ekip mogą przybierać najróżniejsze formy, gdzie światło będzie łączyć się z muzyka. 

Pirotechnika sceniczna to ruch, który wymyka się naszym pojęciom. Połączenie muzyki, którą mogą dobrać państwo młodzi sprawi, że cały pokaz stanie się spersonalizowany.

Profesjonalnych pirotechników można również zamówić w postaci niespodzianki np. od rodziców. 

W razie potrzeby można jedynie określić budżet jaki chcemy przeznaczyć na pokaz i zaufać doświadczeniu pracowników, którzy zaproponują nam możliwe warianty w oparciu o swoją wiedzę.

Zamawiając ekipę do organizacji pokazu zapewnimy większe bezpieczeństwo uczestnikom. 

Firmy produkujące sztuczne ognie biorą też pod uwagę dobrobyt zwierząt, dlatego do swojej oferty wprowadzają bezdźwiękowe wyrzutnie oraz światła.