Paznokcie fioletowe nie wychodzą z mody

Paznokcie fioletowe nie wychodzą kompletnie z mody. Wręcz przeciwnie – w tym sezonie będziemy je nosić na paznokciach zamiast różu, jak i także czerwieni. Fiolet jest na chwilę obecną najmodniejszą barwą na paznokciach. Jakie jego odcienie będą pożądane najbardziej? Podpowiemy, jak wygląda najmodniejszy oraz najpiękniejszy manicure.

Paznokcie lilowe

W tym sezonie zdecydowanie wybieramy paznokcie fioletowe w liliowym odcieniu. To właśnie ten kolor zastąpić może różowe paznokcie uwielbiane przez kobiety. Takowy manicure jest bardzo kobiecy, delikatny i tym samym pasuje do absolutnie każdej okazji, jak i także stylizacji. Nada się w szczególności dla krótkich lub też lekko wystających paznokci na opuszek. Możemy także wybrać wersję bardziej pastelową oraz także mniej nasyconą wersję lili, która także jest bardzo w modzie.

Inne propozycje

Kolejną propozycją jest manicure matowy w odcieniu fioletu. Fioletowe paznokcie pastelowe jak żadne inne komponują się świetne z top coatem matowym. To właśnie wykończenie o wiele pięknie wydobywa tenże jakże modny kolor na paznokciach. Matowe paznokcie fioletowe wyglądają najładniej na płytce długiej, która jest opiłowana w kwadrat.

Nie możemy także się bać zdobień. Nie tyko bez oraz biel. Tak naprawdę fiolet również jest genialną bazą do wszelkiego rodzaju zdobień. Fioletowe paznokcie komponują się pięknie z bardzo modnymi obecnie stokrotkami, które można bardzo łatwo wykonać przy pomocy specjalnej sondy do zdobień oraz odrobinki białego czy też żółtego lakieru. Do fioletu z kolei pasują takie kolory jak beżowy oraz różowy. Przy zdobieniach powinniśmy unikać pomarańczu oraz do tego granatu.

A może ombre? Jak najbardziej tak. Tworząc ciekawy manicure warto wykorzystać przeróżne odcienie fioletu uzyskują manicure w stylu nazywany ombre, który w poprzednim roku przybierał formę gradient nails. Ta stylizacja polega na tym, że każdy paznokieć pomalowany jest na całkiem inny odcień. Dzięki temu wszystkie razem tworzą przepiękny efekt gradientu koloru.

Takowy manicure możemy zrobić sobie samodzielnie, ale jeśli nie czujemy się zbyt mocno w tego typu pracach manualnych, to śmiało możemy pokusić się o wizytę u stylistki paznokci. Taka usługa nie jest droga, a co więcej daje nam poczucie, że nasz manicure będzie profesjonalnie wykonany. To właśnie nas cieszy, ponieważ paznokcie same w sobie wiele o nas mówią i raczej chcemy, aby były wykonane bez żadnych niedociągnięć. Odchodzący lakier naprawdę nam przeszkadza i skutecznie psuje nam humor.