Lifting rzęs – usługa, którą każdy salon powinien mieć

Dlaczego warto ukończyć kurs liftingu rzęs?

Salony i gabinety kosmetyczne powinny oferować lifting rzęs. To jeden z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych zabiegów. Nie jest on specjalnie trudny, ale żeby wykonywać go perfekcyjnie najlepiej ukończyć profesjonalny kurs liftingu rzęs. Po takim kursie można oferować tę usługę we własnym salonie, można też pracować samodzielnie i współpracować na przykład z kilkoma salonami.  Stylistka rzęs zawsze znajdzie klientów, należy jednak pamiętać, że nie jest to zabieg, który można wykonywać u klientki lub u siebie w domu. Kurs liftingu rzęs nie jest bardzo kosztowny i każdy kto zajmuje się kosmetyką powinien pomyśleć o takiej inwestycji. Należy pamiętać, że samodzielne eksperymentowanie z zagęszczaniem rzęs może okazać się nie tylko mało skuteczne, ale doprowadzić do zniszczenia rzęs.

Kto organizuje kursy liftingu rzęs?

Lashdesign.pl to firma, która zajmuje się wszystkim związanym z kosmetyką rzęs. Prowadzi sklep internetowy, organizuje kursy dla stylistek o różnym stopniu zaawansowania. Można również zapisać się na kurs on-line i zapoznać z artykułami na temat najnowszych trendów i technik liftingu rzęs. Szkolenia prowadzone przez lashdesign.pl uwzględniają nie tylko samą technikę, środki i akcesoria do stylizacji rzęs ale przywiązują wagę do zdrowia i bezpieczeństwa. Na kursie liftingu rzęs początkujące stylistki uczą się podstaw anatomii oka oraz higieny niezbędnej przy wykonywaniu zabiegu. Osoby, które ukończyły kurs podstawowy mogą kontynuować naukę i poznać technikę 1:1 polegającą na zagęszczaniu rzęs metodą jedna rzęsa sztuczna na jedną rzęsę naturalną. Kurs liftingu rzęs uczy także podstawowych zasadach profesjonalnej obsługi klienta przygotowując stylistki do pracy w renomowanych salonach.

Czy zagęszczanie rzęs niszczy rzęsy naturalne?

Powszechnie panująca opinia przekonuje, że raz zagęszczone rzęsy doprowadzą do zniszczenia tych naturalnych. Wszystko jednak zależy od metody. Wszelkiego rodzaju paski i sztuczne rzęsy do samodzielnego przyklejania dostępne w drogeriach i internecie rzeczywiście nieumiejętnie stosowane mogą doprowadzić do uszkodzenia naturalnych rzęs. Metoda 1:1 jest całkowicie bezpieczna. Zagęszczone tym sposobem rzęsy nie sprawiają wrażenia sztucznych. Kurs liftingu rzęs w lashdesign.pl przygotowuje stylistki do właściwego doboru rzęs i ich długości, co pozwala cieszyć się nimi nawet osobom noszącym okulary. Gwarantuje również odpowiednie warunki higieniczne do zabiegu, niemożliwe do osiągnięcia w domu.