Kim jest Klaudia Carlos? [wiek, mąż, dzieci]

Klaudia Carlos przed laty należała do grona najbardziej rozpoznawalnych prezenterek i była jedną z największych gwiazd telewizji TVN. Dziennikarka chętnie pojawiała się na ściankach, chadzała na imprezy branżowe, załapała się na sesję dla magazynu Playboy, wzięła nawet udział w Tańcu z Gwiazdami. W pewnym momencie zniknęła jednak ze świata mediów, a prasa kolorowa przestała interesować się jej życiem. Co działo się z Klaudią Carlos przez te wszystkie lata? Jeśli jesteście ciekawi, czytajcie dalej.

Kim jest Klaudia Carlos?

Klaudia Carlos urodziła się 24 czerwca 1974 w Poznaniu. Ukończyła Państwową Szkołę Baletową w Poznaniu, Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie i Podyplomowe Studia Dziennikarskie na UAM w Poznaniu. Jej ojciec jest z pochodzenia Portugalczykiem.

Przez kilka lat tańczyła w zespole Mazowsze i pracowała jako modelka. Próbowała także swoich sił w filmie, zagrała m.in. Sulamitę w Księdze raju (1996) Roberta Glińskiego i Uminę, księżniczkę inkaską w Klątwie skarbu Inków (2001) Krzysztofa Langa.

W latach 1997-2011 prowadziła serwis sportowy w telewizji TVN, pojawiała się także w TVN24 i TVN Style. W 2004 roku ukazała się w Playboyu sesja z jej udziałem. W 2011 roku przeszła do Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła program śniadaniowy Kawa czy herbata?, a także Zdrowo z Jedynką i Linia zdrowia.

Wiosną 2005 roku uczestniczyła w pierwszej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami. Jej tanecznym partnerem był Rafał Maserak. Para ostatecznie zajęła 6. miejsce.

Aktualnie KlaudiaCarlos jest doktorem nauk humanistycznych i wykładowcą tańca na Uniwersytecie Muzycznym w Warszawie, którego jest absolwentką. Jest również prodziekanem Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca. Można więc po latach uznać, że jej udział w Tańcu z Gwiazdami nie był bezpodstawny.

Klaudia Carlos — mąż, dzieci

Klaudia Carlos żoną śpiewaka operowego Dariusza Macheja, z którym ma dwójkę dzieci — syna Antoniego (24 lata) i córkę Marię (11 lat) W listopadzie 2020 roku dziennikarka pochwaliła się, że jej syn wziął udział w programie Jeden z dziesięciu, w którym został zwycięzcą odcinka. Jego mama pękała wtedy z dumy!

Klaudia Carlos — Instagram

Po zrezygnowaniu z kariery w mediach próżno szukać aktualnych zdjęć dziennikarki. Klaudia Carlos nie udziela się również w mediach społecznościowych.