Kim jest Julia Rosnowska? [wiek, partner, Instagram]

Julia Rosnowska to polska aktorka, którą widzowie mogą kojarzyć z serialu TVN Julia. Jej prawdziwe nazwisko to Krzemińska — ojcem Julii jest scenarzysta filmowy, Stanisław Krzemiński. Jej mam to aktorka Bernadetta Machała-Krzeminska, znana m.in. z Plebanii. Gwiazda, mimo młodego wieki, ma na swoim szereg ról filmowych. Jeśli jesteście ciekawi informacji z jej życia zawodowego i prywatnego, przeczytajcie poniższy artykuł.

Kim jest Julia Rosnowska?

Julia Rosnowska urodziła się 21 sierpnia 1989 roku w Warszawie. Jest absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, gdzie studiowała na wydziale aktorskim. Jej rodzice również związana są z branżą. Mama, Bernadetta Machała-Krzemińska, jest aktorką. Ojciec, Stanisław Krzemiński, jest scenarzystą filmowym. Jego firma Best Film jest odpowiedzialna za produkcję seriali takich jak Londyńczycy, Bez tajemnic i Plebania. Z pewnością rodzice pomogli córce zdobyć doświadczenie.

Aktorka zdobyła popularność dzięki roli w serialu TVN Julia, w którym zagrała tytułową bohaterkę. Julię Rosnowską można również obejrzeć w takich produkcjach jak Czas honoru, Misja Afganistan oraz Bez tajemnic. Wystąpiła również w Teatrze Telewizji, w spektaklu Next-ex w reżyserii Juliusza Machulskiego, gdzie wcieliła się w rolę Marysi. W 2012 roku otrzymała za nią wyróżnienie aktorskie podczas Krajowego Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej Dwa Teatry w Sopocie

Rosnowska ma na swoim koncie także kilka ról w brytyjskich produkcjach telewizyjnych: RipperRipper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza, Świeża krew i Brotherhood.

Julia Rosnowska — partner, dziecko

W marcu 2019 roku do mediów trafiła informacja, że Julia Rosnowska spodziewa się dziecka. Jej syn przyszedła na świat 18 czerwca. O fakcie tym gwiazda obwieściła na swoim Instagramie. Jak się okazało, narodzinom chłopca towarzyszyły wyjątkowo osobliwe okoliczności — aktorka urodziła w domu z pomocą dwóch położnych.

No i stało się! W niedzielę przeżyłam najtrudniejszy i jednocześnie najbardziej niesamowity dzień mojego życia. Nad ranem w naszym domu urodził się Mały Człowiek! Miałam przeczucie, że poród to będzie COŚ, ale w najśmielszych snach nie mogłam przewidzieć tego, jak będę się czuła po fakcie. Miałam to ogromne szczęście, że podczas porodu byłam otoczona niesamowitą grupą wsparcia. Były ze mną dwie cudowne położne, które dały mi absolutne poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystko będzie ok – nawet w tych momentach, kiedy myślałam, że to się już nigdy nie skończy i nie ma opcji żebym dała radę. Jestem im niezwykle wdzięczna za to, że wszystko przebiegło pięknie i bezpiecznie.

W dalszej części wpisu Rosnowska zdradziła, że przy porodzie obecni byli jej mąż, dwa psy i… policja, którą wezwał sąsiad, zaniepokojony krzykami dochodzącymi z domu aktorki.

Był ze mną mój partner, który całym sobą rodził razem ze mną i nic mu nie było straszne. Kołysał się i oddychał razem ze mną, trzymał mnie, kiedy byłam bez sił, mówił cudowne i ważne rzeczy, które dały mi siłę, żeby się nie poddawać. Były też z nami psy, które całym swym psim jestestwem czuły wyjątkowość chwili oraz w pewnym momencie… policja, która zapukała do naszych drzwi, wezwana przez przerażonego sąsiada. Żarty na bok – dobrze wiedzieć, że ludzie reagują, jak słyszą krzyki, a ja przepraszam sąsiadów za te nocne hałasy.

Julia Rosnowska — Instagram

Julia Rosnowska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @julia.rosnowska. Aktualnie jej profil obserwuje 16,1 tysiąca użytkowników tego serwisu.