House bluzy – jaką wybrać na siłownię?

House bluzy to ubranie uwielbianie nie tylko przez samych miłośników sportu. Ciepła, miękka, zapinana, wkładana przez głowę, z kapturem czy też bez nadaje się świetnie na wieczory chłodniejsze w domu, na jazdę na rowerze, na spacery, a także jako świetny strój na zakupy.

Z jakich materiałów wykonuje się bluzy treningowe?

Klienci sklepów odzieżowych niewątpliwie cenią sobie tkaniny naturalne i właśnie takich szukają najczęściej. Tymczasem House bluzy na trening szyje się zwykle z miękkiej bawełny z dodatkiem poliestru. Nie bójmy się takowych mieszanek, ponieważ poliester gwarantuje świetną przewiewność tkaniny oraz podwyższa znacznie jej wytrzymałość. Sprawia także, że bluza jest o wiele lżejsza i się mniej gniecie. Ubrania bawełniane możemy prać w wysokich temperaturach, jednak te z dodatkiem poliestru wstawiać należy do pralki na mniej więcej czterdzieści do pięćdziesięciu stopni.

Bluzy na siłownię

Kiedy tak naprawdę wychodzimy na siłownię, pamiętać musimy, że warunki w niej panujące mogą być inne niż te w drodze na samą siłownię. Jeśli jest chłodno wyjątkowo poza domem, warto mieć nawet dwie bluzy ze sobą. Jednak cieplejsza i bawełniana na drogę, która ma kaptur i jest zapinana. Druga to bluza cienka i przewiewna, w której możemy ćwiczyć na sali, jeśli jest tam chłodno.

Pod bluzę jednak zawsze zakładamy koszulkę fitness czy też top do ćwiczeń. Na pewno w przypadku bluzy, którą wybieramy na siłownię sprawdzi się najlepiej model, który jest uszyty w bawełny z dodatkiem, który zwiększa elastyczność oraz także przewiewność ubrania. Wybierając treningową bluzę na siłownię, warto koniecznie sprawdzić, czy ma kieszeń, w której schować możemy telefon, portfel czy też kluczyk do szafki.

Bluza idealna do ćwiczeń w domu

W domu samodzielnie mamy możliwość regulowania temperatury powietrza. Jeśli jest naprawdę ciepło, to bluza może się okazać całkowicie zbędna. Jednak w żadnym wypadku nie namawiamy do przegrzewania wnętrz. W związku z tym musimy posiadać nawet cienką bluzę bez zapięcia, którą będziemy zakładać przez głowę. Podczas wykonywania gimnastycznych ćwiczeń w leżącej pozycji czy też w klęku przeszkadzać nam może kaptur, dlatego też bluza do ćwiczeń w domu nie powinna go w żadnym wypadku posiadać. Wystarczy w zupełności klasyczny model, bez dodatków, a sprawdzi się znakomicie w stu procentach.

Warto zapoznać się na spokojnie z ofertą sklepu House. Gwarantuję, że wybierzemy dla siebie nie tylko ciekawe bluzy, ale także inne elementy naszej garderoby. Są to ubrania o wysokiej jakości, a na dodatek są one w przystępnej cenie.