Kim jest Izabela Zwierzyńska? [wiek, dzieci, Instagram]

SONY DSC

Izabela Zwierzyńska to polska aktorka serialowa, znana z takich produkcji, jak Barwy szczęścia oraz Ja to mam szczęście! Jeśli jesteście ciekawi informacji na temat jej życia prywatnego oraz zawodowego, koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł!

Kim jest Izabela Zwierzyńska?

Izabela Zwierzyńska urodziła się 20 grudnia 1989 roku w Warszawie. Jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Jej największą pasją jest aktorstwo, dlatego Zwierzyńska zdecydowała się na kolejne studia w tym kierunku. Aktualnie jest studentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Oprócz tego uczy się także w Wielkiej Brytanii.

Izabela Zwierzyńska — kariera

Największą popularność przyniosła jej rola Iwony Pyrki w serialu TVP2 Barwy szczęścia. Okazuje się, że Izabela Zwierzyńska na planie pracuje od 2007 roku. Mimo że jej bohaterka pojawia się tam epizodycznie, może pochwalić się dużą sympatią ze strony telewidzów.

Aktorka ma również na swoim koncie występy w innych polskich produkcjach telewizyjnych. W 2012 roku Izabela Zwierzyńska wcielała się w rolę Patrycji w serialu TVP2 Ja to mam szczęście!. Gościnnie wystąpiła również w serialach Klan (2015), Komisarz Alex (2019) oraz Kowalscy kontra Kowalscy (2020).

Izabela Zwierzyńska — dzieci, mąż

Mężem Izabeli Zwierzyńskiej jest Stanisław Gliniewicz. Kobieta często podkreśla, że trafiła na wspaniałego mężczyznę. Para doczekała się syna, dla którego wybrali imię Franciszek. Chłopiec urodził się 7 października 2017. Aktorka wspaniale dzieli czas na rodzicielstwo, naukę, a także pracę.

Izabela Zwierzyńska — Instagram

Izabela Zwierzyńska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @izabelazwierzynska. Na chwilę obecną jej profil obserwuje ponad 136 tysięcy użytkowników tego serwisu.