Bransoletka dla przyszłej mamy – nietuzinkowy prezent od serca

Wieść o ciąży, zwłaszcza gdy potomek był długo wyczekiwany to ogromna radość nie tylko dla przyszłych rodziców, ale również dla bliskiej i dalszej rodziny, grona przyjaciół i znajomych. Warto jest zatem tę wieść uczcić, a przy okazji podarować upamiętniający drobiazg dla przyszłej mamy.

Biżuteria na każdą okazję

Zarówno online jak i stacjonarnie można nabyć ciekawe drobiazgi biżuteryjne dla kobiet. do takich należy bransoletka dla przyszłej mamy, która w swej konstrukcji jest bardzo uniwersalna. Zamawiający może wybrać jeden z dostępnych wielu wzorów od ręki, bądź zamówić według własnego pomysłu kompozycję sznurka, zawieszki, koralików itd. Nie tylko sama bransoletka moze byc dekoracyjna ale i jej opakowanie, które podkreśli okazję z jakiej bransoletka została podarowana. Stosowne życzenia, aforyzmy, czy grafiki nawiązujące do macierzyństwa to popularne rozwiązanie, podobnie jak wybór zawieszki małych stópek, wózeczka czy smoczka, bądź napisu mama. Taką bransoletkę wypada sprezentować zarówno siostrze, córce jak i koleżance, to gustowny podarunek kobiety dla kobiety, jak i mężczyzny dla kobiety. 

Drobiazg i pamiątka

Prezent powinien być od serca, nieważne ile kosztował pieniędzy czy trudu zamówienia, wyboru. Bransoletki dla przyszłej mamy doskonale oddają intencje podarunku. Oczywiście mogą być drogie z uwagi na wykonanie ze złota, jednak mogą być tylko symbolicznym drobiazgiem koralika z cyrkonii na sznureczku. Nierzadko to treść bileciku dołączonego do opakowania bransoletki jest o wiele wartościowsza niż sama bransoeltka.

Czy może być lepszy i bardziej kobiecy, indywidualny prezent dla kobiety jak biżuteria? Bransoletka dla przyszłej mamy z datą, imieniem to rewelacyjny drobiazg z jakim można udać się do ciężarnej. Dzięki możliwości personalizacji bransoletki, zamówienia ozdobnego opakowania z życzeniami, dedykacją, podpisem, wkładką prezent w postaci bransoletki może być naprawdę udany. Wzór bransoletek pasuje nie tylko młodej mamie ale i kobiecie  w każdym wieku. bransoletka może być wystawna, bogato zdobiona, jak też skromna, niewielka na sznureczku z regulacją.

Biżuteryjny detal

Dostępne na rynku bransoletki na sznurku z regulacją to wygodny detal biżuteryjny, który podkreśli urok delikatnej kobiety, zwróci uwagę, będzie świetną pamiątką. Bransoletka może zostać wyposażona w dowolny koralik, zawieszkę, zarówno ze szczerego złota, srebra jak też ze stali chirurgicznej. Co więcej bransoletkę można dowolnie wzbogacić o kolejną zawieszkę. Ciekawym rozwiązaniem jest spersonifikowany grawer. Na blaszce czy większej zawieszce mogą być grawerowane inicjały bądź data, czy inny drobny napis.

Kobiety kochają podarunki

Kobiety lubią otrzymywać prezenty. ciężarne często czują się gorzej z racji swego wyglądu, czy obaw przed macierzyństwem, bransoletka dla przyszłej mamy z pewnością poprawi humor każdej mamie, doda przy tym uroku, utwierdzi w przekonaniu, że w ciąży również warto zadbać o biżuterię. Regulowany obwód pozwoli zmieścić nawet opuchnięta dłoń w ostatnim etapie ciąży. Mama może poczuć się piękna, doceniona, lubiana.