Wkładki przeciwpotowe pod pachy – wkładki pod pachy

Wkładki przeciwpotowe pod pachy – wkładki pod pachy

 Czeka Cię stresujące spotkanie w pracy, spacer w upalny dzień lub rodzinna uroczystość? Jeśli każda z tych sytuacji sprawia, że zalewasz się potem, mamy dla Ciebie doskonały i sprawdzony sposób na poradzenie sobie z tą zawstydzającą dolegliwością. Wkładki antypotowe zapobiegają pojawianiu się na odzieży widocznych plam – miękkie i komfortowe nadają się do większości dostępnych tkanin, gdyż dzięki swej ultracienkiej strukturze nie przemieszczają się pod ubraniem, gwarantując Ci komfort, na który zasługujesz.

Wkładki higieniczne pod pachy zrewolucjonizowały rynek antyperspirantów i środków ograniczających nadmierne pocenie. Asortyment tego rodzaju produktów jakim są wkładki przeciwpotne do ubrań nie tylko niwelują nieprzyjemne zapachy i uczucie potu ale też doskonale chronią Twoją odzież podczas największego stresu lub upalnego dnia.

Wkładki antypotowe 

Szeroki wybór wkładek przeciwpotowych, staje się ratunkiem na problem nadmiernego pocenia. Aby temu zapobiec i zagwarantować komfort użytkowania producenci stworzyli wkładki pod pachy na pot w trzech najbardziej popularnych kolorach – białym, czarnym i beżowym, aby w zależności od kolorystyki bluzki, sukienki lub koszuli, wkładka była niezauważalna.

Zarówno białe, czarne jak i beżowe wkładki przeciwpotne do ubrań stosowane są u osób borykających się z nadmierną potliwością. Ich celem jest zminimalizowanie plam potu, a także śladów po antyperspirantach. Ponadto wkładki antypotowe są cienkie, idealnie dopasowują się do ubrań, zapewniają wysoką chłonność i uczucie świeżości. 

Przeciwpotne wkładki zapobiegają mokrym plamom

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że podczas stresujących sytuacji, nie potrafimy zapanować nad swoim organizmem, skutkiem czego są mokre pachy. Także wzmożona aktywność fizyczna i upalne dni przyczyniają się do nadmiernego pocenia się. Ta dość krępująca sytuacja może dotyczyć każdej i każdego z nas, a jak doskonale wiemy nie każdy standardowy antyperspirant może sobie poradzić z tą przypadłością. W sytuacjach, kiedy wszystkie inne środki zawodzą, zbawieniem okazują się wkładki higieniczne pod pachy niwelujące nieprzyjemny zapach i uczucie dyskomfortu. 

Wkładki przeciwpotowe pod pachy – opinie

Wkłądki antypotowe to doskonały sposób na zapewnienie sobie komfortu w życiu codziennym. Zapominając o plamach pod pachami, możesz bez skrępowania powrócić do swoich codziennych aktywności, bez obaw o to, że ktoś zauważy Twoje mokre pachy. Odporna na pot wkładka doskonale absorbuje nadmiar wilgoci, pozostawiając Twoje ubrania suche i świeże. Ponadto wkładki przeciwpotowe zapewniają także ochronę przed plamami, jakie powodują antyperspiranty. Raz na zawsze pożegnaj nie tylko mokre ale też białe i żółte plamy!

 Antybakteryjna wkładka pod pachy pochłaniając wilgoć, eliminuje także nieprzyjemne zapachy. Dzięki wysoko chłonnej strukturze wykonanej z cienkiego materiału, masz pewność, że nikt nie zauważy Twoich wkładek, dzięki czemu bez skrępowania będziesz mógł robić to co najbardziej lubisz! Niezwykle delikatna, przylegająca warstwa wkładek zapewnia komfort podczas noszenia nawet w najbardziej stresujące dni.

Wkładki antypotowe – zalety

Wkładki pod pachy na pot wyróżniają się wieloma zaletami:

 • są cienkie, a tym samym niewidoczne
 • dzięki swej delikatności i miękkości nie powodują podrażnień
 • są niezwykle łatwe w użyciu
 • można je łączyć z ulubionym antyperspirantem
 • ograniczają do minimum ryzyko pojawiania się plam na ubraniach
 • są niezwykle komfortowe w noszeniu
 • nie krępują ruchów
 • są uniwersalne, dedykowane zarówno kobietom jak i mężczyznom
 • zawsze pozostają w tym samym miejscu
 • nie niszczą ubrań

 Wkładki antypotowe przeciwpotne to najwyższej jakości jednorazowe wkładki wykonane z warstw pochłaniających pot. Dzięki zastosowaniu specjalnego i niebrudzącego kleju wkładka nie przesuwa się, pozostając w tym samym miejscu nawet po upływie 24 godzin. Wkładki przeciwpotne umieszcza się po wewnętrznej stronie odzieży, a dzięki różnorodności dostępnych kolorów stają się całkowicie niewidoczne.

Wkładki pod pachy – jak używać?

 1. Należy wyjąć wkładki przeciwpotowe z opakowania
 2. Następnie odkleić silikonowy papier zabezpieczający powierzchnię klejącą
 3. Przykleić wkładki do odzieży tak by ich szersza część znajdowała się pod pachą, natomiast węższa na rękawie
 4. Przycisnąć wkładkę  do ubrania i przytrzymać przez min. 10 sek. Unikać dotykania powierzchni klejącej.
 5. Po przyklejeniu wkładek, nie zmieniać ich położenia.

Wkładki antypotowe pod pachy – gdzie kupić?

  Zanim zastosujesz wkładki higieniczne pod pachy musisz wiedzieć, że nie zatrzymują pocenia. Pamiętaj także, aby nie używać ich na wełnianą odzież a przed samym praniem należy je usunąć. Z uwagi na to, że wkładki pod pachy są produktem jednorazowym, po upływie 24 godzin należy je usunąć. Jeśli w Twojej głowie często pojawia się pytanie  w stylu – wkładki przeciwpotowe pod pachy gdzie kupić? Sklep internetowy iPlum.pl ze swoją szeroką ofertą produktów z pewnością odpowie na Twoje potrzeby i oczekiwania.