Paznokcie szaro różowe – jak je zrobić?

Wiemy doskonale, że paznokcie naprawdę o nas wiele mówią. Przy rozmowie zwracamy u swojego rozmówcy właśnie na nie uwagę. Musimy zatem o nie zadbać. Gdy nie można się przyczepić do ich kształtu czy też do skórek wokół paznokci, to możemy śmiało zaszaleć z kolorami. Czy paznokcie szaro różowe to dobry pomysł? Umiejętnie zrobione, czemu nie?

Połączenie kolorów

Powiedzieliśmy już sobie, że najważniejszy w paznokciach jest ich kształt oraz zadbana skórka. Jednak musimy dodać coś jeszcze. W paznokciach bardzo ważna jest ich długość. Niestety wiele kobiet wychodzi wciąż z założenia, że im dłuższe paznokcie, tym lepiej. Nic bardziej mylnego. Czasami nawet najpiękniejsze kolory na zbyt długich paznokciach wyglądają tanio, źle, a czasem nawet bardzo wulgarne. Nie chcemy być tak odbierani przez innych. W związku z tym postawmy na paznokcie naturalne, które będą dobrze odbierane przez innych. Naprawdę możliwości jest sporo.

Połączenie kolorów poniekąd powinno być uzależnione od pory roku. Wiadomo, że wiosną oraz latem możemy naprawdę zaszaleć. Wówczas nawet standardowe są nasze tytułowe paznokcie szaro różowe. Wiele kobiet decyduje się na połączenie mocno kontrastujące, a nawet na paznokcie neonowe. Musimy jednak wiedzieć, że do takich paznokci musimy być przyzwyczajeni.

Połączenie szarości i różu jest świetne, nie jest rażące i pasuje do każdej okazji. Wiemy, że niektóre kobiety nie mogą sobie pozwolić na neonowe paznokcie ze względu na wykonywany zawód. W niektórych zawodach nie możemy mieć paznokci o jaskrawych kolorach.

Estetyczne wykonanie

W paznokciach obojętnie w jakich kolorach najważniejsze jest ich wykonanie. Gdy nie mamy odpowiednich umiejętności, to najlepiej od razu zapisać się do stylistki paznokci. Wówczas oddajemy się w jej ręce i wychodzimy po około godzinie bądź dwóch z przepięknymi paznokciami. Właśnie na to liczymy.

Musimy jednak wiedzieć, że paznokcie wymagają odświeżenia. Miesięczne paznokcie nie wyglądają zbyt dobrze po miesiącu. Musimy zatem zadbać o to, aby po dwóch tygodniach czy też maksymalnie po trzech tygodniach udać się na kolejną wizytę u kosmetyczki. Czasami kosmetyczki mają długie terminy, a więc na tak zwaną korektę powinnyśmy się umówić od razu na poprzedniej wizycie. W takiej sytuacji będziemy już miały swój termin i będziemy mogły spać spokojnie. Szczególnie „gorący” okres jest przed świętami jednymi i drugimi, a także w okresie wakacyjnym. Fajnie jest także zrobić sobie na lato paznokcie szaro różowe i identyczny pedicure. Na urlopie będziemy się prezentowały genialnie i nie będziemy musiały się martwić o odpryskujący lakier.