Letnie i zimowe kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży

Jak znaleźć najlepsze kolonie dla swojego dziecka? Gdy jesteś w trakcie szukania najlepszych kolonii dla swojej pociechy, to na naszej stronie htpps://www.kogis.pl jest dostępny niesamowity wybór takich kolonii, które są przede wszystkim dostosowane do potrzeb każdego dziecka. Nasze kolonie to przede wszystkim aktywność oraz przekazywanie wiedzy poprzez zabawę. Dziecko w każdym wieku ma inne zainteresowania, dlatego nasze kolonie są dostosowane do konkretnych lat uczestnika.

Od jakiego wieku można jeździć na kolonie?

Na kolonie https://www.kogis.pl/kolonie mogą już pojechać dzieci, które ukończyły szósty rok życia. Dzięki temu dzieci mogą od najmłodszych lat rozwijać swoje pasje i hobby w doborowym towarzystwie. Dla naszych najmłodszych uczestników mamy w programie jazdę konną, zajęcia plastyczne, czy projektowanie strojów. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać swoje pasje w gronie swoich przyjaciół.

Gdzie można pojechać na takie kolonie?

Nasze kolonie są podzielone w zależności od miejscowości. Na kolonie można pojechać w góry, czy nad jezioro oraz morze. Dzięki temu, że mamy taką różnorodność miejsc każde dziecko może wybrać swoje miejsce na spędzenie tego czasu. Jeśli zaś dziecko lubi zarówno góry, jak i morze to można wybrać dwa turnusy. Dzięki temu wasze dziecko spędzi wakacje w dwóch wspaniałych miejscach, zdobywając nowe umiejętności i przyjaźnie.

Czy są też dostępne obozy?

Tak. Na naszej stronie kogis.pl są także dostępne obozy dla dzieci. Mogą na nie jechać dzieci w przedziale wiekowym 12-18 lat. Więc może tutaj przyjeżdżać także młodzież szkolna, która chce dobrze spożytkować swoje wakacje. Na takich obozach uczestnicy mogą spróbować swoich sił na Supach, gdzie uczą się równowagi płynąć na wodzie na deskach. Mogą także nauczyć się pływać kajakami. Dbamy o to, by młodzież spędzała ten czas aktywnie. Uczymy także łucznictwa i chodzenia na szczudłach. Dla miłośników zimowych sportów, mamy także w ofercie zimowe obozy. Na takich obozach młodzież uczy się pod opieką specjalistów jazdy na łyżwach, nartach, czy snowboardzie. Mamy podziały na grupy ze względu na umiejętności uczestników. Jest grupa podstawowa, gdzie dzieci poznają technikę nauki jazdy na nartach. Ale mamy także grupę zaawansowaną, gdzie uczestnicy jeżdżą już samodzielnie. Jednak niezależnie od poziomu grupy, w każdej jest instruktor, który pilnuje dzieci, by na stoku było bezpiecznie. Jazdy przeważnie odbywają się w ciągu dnia, ale ostatnia godzina jest odbywana wieczorem. Jest też to dodatkowa atrakcja dla młodzieży. Przed każdą jazdą jest obowiązkowa rozgrzewka. Co ważne wszystkie jazdy dzieci i młodzieży są filmowane. Dzięki temu uczestnicy będą mieć pamiątkę, a dodatkowo mogą podziwiać swoje postępy w nauce zimowych sportów. Na koniec takiej przejażdżki jest rozgrzewająca czekolada i omawianie ewentualnych błędów z instruktorem. Dzięki temu dzieci mogą na kolejnej lekcji robić znaczne postępy.

Czy dzieci i młodzież są pod dobrą opieką?

Nasi uczestniczy, są pod stałą opieką wykwalifikowanych pracowników. Są to przede wszystkim pedagodzy, którzy mają skończone odpowiednie kursy, dzięki którym mogą zajmować się młodzieżą i dziećmi. Mają także ukończone wszelkie kursy z pierwszej pomocy, czy z podejściem do trudnej młodzieży. Dzięki temu pracownicy umieją poradzić sobie z najtrudniejszymi sytuacjami, które mogą się pojawić w trakcie wakacji. Jeśli będzie takie życzenie rodzica, to można dostać numer telefonu do konkretnego opiekuna grupy, w której jest nasze dziecko. Dzięki temu można zadzwonić o każdej porze w razie potrzeby.

Jak można zapisać dziecko na kolonie?

Dzieci można zapisać przez formularz, który znajduje się na naszej stronie https://www.kogis.pl/kolonie. Inną opcją jest kontakt telefoniczny, czy mail. Jeśli chcemy, to można także skontaktować się poprzez Facebooka, czy Instagrama. Dodatkowo na tych portalach można zobaczyć w galerii, jak wyglądały kolonie i obozy z wcześniejszych sezonów.