Lamele ścienne, listwy wykończeniowe i inne dekoracje firmy Mardom Decor

Projektując swoje pomieszczenia, stajemy niemal przed sporym wyzwaniem. Dzięki dużej ilości produktów, musimy wiedzieć, które z nich będą najlepszej jakości oraz które będą idealnie dopasowane do pomieszczenia. Produkty Mardom Decor to korzystne rozwiązanie do każdego typu pomieszczeń, które odnajdą się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Lamele ścienne – ekskluzywny dodatek wnętrz

Lamele to modny dodatek aranżacyjny, który w łatwy sposób odmieni wygląd każdego pomieszczenia. Ich specyfika sprawi, że Twoje cztery ściany zyską na prestiżu oraz wygodzie. Lamele ścienne Mardom Decor to najwyższej jakości produkty, które możemy użyć w każdego rodzaju pomieszczeniu, dzięki wykorzystaniu w produkcji odpornego tworzywa PolyForce. Wobec tego dobrze prezentują się w łazience czy kuchni. Dodatkowym atutem jest wytrzymałość materiału nie tylko na wodę, ale też promieniowanie słoneczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Lamele ścienne to idealny produkt dekoracyjny do salonu, na ścianę TV, przedpokoju, a także pomieszczeń użytkowych jak restauracje czy biura.

Listwy wykończeniowe

W zbiorze produktów Mardom Decor znajdziemy listwy wykończeniowe dedykowane do dopełniania kompozycji sufitowych, podłogowych, ściennych, ale także oryginalne rozwiązania wzbogacające Twoje mieszkanie. Najwyższej jakości tworzywo bazowe – niejednokrotnie oparte na zaawansowanych pochodnych polimerów daje możliwość wdrążenia listew nawet w najbardziej wymagających wnętrzach. Dzięki mocnej konstrukcji na uszkodzenia mechaniczne, bez problemu znajdą zastosowanie przy sprzątaniu, czy przy zarysowaniu np. ostrym narzędziem. Listwy wykończeniowe to produkty wytrzymałe, a ich dodatkowym atutem jest to, że z łatwością możemy je przemalować na dowolny kolor, dopasowując je do nowej stylizacji swojego zacisza.

Elementy dekoracyjne

Projektując swoje mieszkanie należy pamiętać, że elementy dekoracyjne to najlepsze rozwiązanie dekoracyjne. Pełnią nie tylko estetyczną wizualizację, lecz także posiadają liczne zastosowania. Odnajdą zastosowanie jako dopełnienie kompozycji wnętrzarskich, a także jako elementy maskujące np. nierówności ścienne, kable, czy przegrody budowlane. Każdego typu kolumny, rozety czy dekory to elegancki oraz prosty sposób do zmiany miejsca, w którym przebywamy. Używając artykułów dekoracyjnych możemy niezwykle uwydatnić charakter pomieszczenia, nadając mu tym samym dopełnienia i kompatybilności. Elementy dekoracyjne od Mardom Decor fantastycznie dopasują się do różnych możliwości

Maskujące karnisze jako nowoczesne rozwiązania

Karnisze sufitowe oraz maskownice karniszowe Mardom Decor to pomysłowy produkt, który pomaga kreatywnie zasłonić klasyczne karnisze, nadając tym samym pomieszczeniu pomysłowości . Oprócz pięknego wykończenia są także bardzo dobym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń, gdzie występuje mała odległość między oknem a sufitem. Dzięki zgrabnej konstrukcji oraz uniwersalnemu wyglądowi możemy zamontować je w praktycznie każdym pomieszczeniu. Karnisze sufitowe uwydatniają charakter ozdobnych tkanin, a także doskonale wpasowują się do wnętrza.

Aranżacja wnętrza z Mardom Decor

Rzeczy wyprodukowane przez Mardom Decor to niezliczone możliwości aranżacji wnętrza. Elementy dekoracyjne czy nowoczesne panele ścienne odnajdą się w wszelakiej koncepcji. Idealnie dobrany produkt sprawi, że możemy stworzyć różne kompozycje wnętrzarskie, utworzone na bazie naszej wizji. Dodatkowym atutem jest to, że szeroka oferta oraz wysoka jakość na wiele niepożądanych czynników pozwala na zastosowanie produktów w każdym pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy jest to wilgotna łazienka, czy podatny na uszkodzenia pokój dziecięcy – produkty Mardom Decor będą działać skutecznie przez lata. To jeszcze nie wszystkie mocne strony. Łatwy oraz szybki montaż, a także możliwość zmiany koloru, zapewni szybką zmianę wizualną pomieszczenia. Praca z produktami marki Mardom Decor to przyjemność i oszczędność czasu.