Oryginalne obrączki – jakie wybrać?

Obrączki ślubne są symbolem miłości i pamiątką na całe życie. Choć klasyczne obrączki ślubne zazwyczaj wykonane są z białego złota lub żółtego złota, niektórzy z nas cenią sobie oryginalne i unikatowe rozwiązania. W takiej sytuacji świetnie sprawdzą się nietypowe obrączki ślubne – jakie obrączki ślubne wybrać, by wyróżnić się z tłumu?

  • Nietypowe obrączki ślubne – ciekawe zdobienia
  • Unikatowe obrączki ślubne: minimalizm
  • Złote obrączki ślubne czy bogactwo kolorów?

Nietypowe obrączki ślubne – ciekawe zdobienia

Klasyczne obrączki na ogół nie należą do tych bogato zdobionych. Chcąc wyróżnić się na tle innych, możemy jednak zdecydować się na bardziej nietypowe obrączki  – na przykład takie, które posiadają różne ciekawe ozdoby. Kolorowe kamienie, zawieszki, a może wyjątkowe kształty – możliwości jest mnóstwo! Niektóre sklepy mogą zaoferować stworzenie obrączek na indywidualne zamówienie – więc jeśli nie możemy znaleźć nic, co spełnia nasze oczekiwania, może to być doskonałym rozwiązaniem. 

Unikatowe obrączki ślubne: minimalizm

Minimalistyczna biżuteria pasuje do wszystkiego, jest modna – a jednocześnie inna niż to, co nosi większość. Minimalistyczne obrączki ślubne to świetny wybór dla osób, które nie przepadają za bogatą, krzykliwą biżuterią. Jeśli na co dzień ubieramy się w stylu casualowym, nie nosimy nadmiaru biżuterii – obrączka o bardzo prostej formie z pewnością nam się spodoba. Takie obrączki doskonale uzupełniają ślubne stylizacje i prezentują się jednocześnie elegancko i dyskretnie. 

Złote obrączki ślubne czy bogactwo kolorów?

Klasyczne obrączki zazwyczaj są wykonane ze złota. Mają więc barwę żółtawą, ewentualnie bardziej srebrną – jeśli wybierzemy złoto białe. Wybór innych kolorów to gwarancja oryginalności. Ciekawym rozwiązaniem jest także połączenie w jednej obrączce kilku różnych barw – na przykład w formie pasków, kratki lub dowolnego, innego wzoru. Niewiele osób się na to decyduje – to wybór dla osób odważnych, ceniących sobie własny, niepowtarzalny styl. Na pewno będzie świetną pamiątką wyjątkowego dnia zaślubin!

Ślubne obrączki to pamiątka na całe życie. Jeśli jesteśmy zwolennikami awangardowych rozwiązań i cenimy sobie oryginalność – na pewno spodoba się nam nietypowa biżuteria ślubna. Szeroki asortyment dostępnych na rynku produktów to gwarancja tego, że każdy znajdzie coś dla siebie. A jeśli nie odpowiadają nam najczęściej wybierane, standardowe propozycje – zawsze możemy pokusić się o zakup obrączek ślubnych stworzonych na indywidualne zamówienie.