Kim jest Diana Ciecierska? [Mam Talent!, The Voice of Poland, Instagram]

Diana Ciecierska jest jedną z tych uczestniczek talent show, która nie dała o sobie zapomnieć. Programy Mam Talent i The Voice of Poland stały się dla niej trampoliną do kariery muzycznej, którą z powodzeniem kontynuuje. Poniżej zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje o wokalistce.

Kim jest Diana Ciecierska?

Diana Ciecierska obecnie ma 27 lat. Przygodę ze śpiewaniem zaczynała jako mała dziewczynka w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Jest laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali wokalnych. Obecnie mieszka w Krakowie, gdzie studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuje się kulturą Stanów Zjednoczonych, językiem angielskim, malarstwem oraz psychologią.

Diana Ciecierska — Mam Talent!

Diana Ciecierska brała udział w programie Mam Talent! Wokalistka dotarła aż do półfinału.

Diana Ciecierska — The Voice of Poland

Wokalista startowała w dziewiątej edycji The Voice of Poland, gdzie o wygraną walczyła pod okiem Piotra Cugowskiego. Diana dotarła aż do półfinałów, niestety odpadła w drugim odcinku. Dzięki udziałowi w talent show zyskała rozpoznawalność i ogromną popularność.

Diana Ciecierska – Instagram

Diana Ciecierska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @diana.ciecierska. Aktualnie jej profil obserwuje 4 278 osób. Można tutaj dowiedzieć się o nowościach muzycznych Diany. Niedawno artystka promowała za pośrednictwem Instagrama swój singiel Diament.

Diana Ciecierska — piosenki

Artystka najlepiej odnajduje się w bluesie, soulu, jazzie i rocku. Diana Ciecierska śpiewa też w zespole Semafor.