Kim jest Natalia Paździor? [wiek, Master Chef Junior, Instagram]

Natalia Paździor to zwyciężczyni pierwszej edycji programu Master Chef Junior, która skradła serca widzów i jurorów, nie tylko swoimi umiejętnościami kulinarnymi, ale także charakterem oraz pewnością siebie. Dziś Natalia ma 17 lat. Jak się okazuje, gotowanie poszło w odstawkę. Jesteście ciekawi, czym aktualnie zajmuje się Natalia? Czytajcie dalej!

Kim jest Natalia Paździor?

W 2016 roku Natalia Paździor została zwyciężczynią pierwszej edycji programu Master Chef Junior. Miała wtedy 11 lat. Dziewczynka w programie popisała się wyjątkowym kulinarnym talentem, w każdym odcinku radziła sobie świetnie, przygotowując potrawy na najwyższym poziomie — z wyczuciem, smakiem i finezją. Widzowie show pokochali Natalię również za jej urzekającą osobowość.

Aktualnie 17-letnia Natalia skupia się na nauce w liceum — uczęszcza do klasy o profilu matematyczno-fizycznym, a w przyszłości chciałaby się zająć architekturą wnętrz. Paździor podkreśla, że o swoim planie myśli bardzo poważnie i bardzo dużo czasu poświęca na naukę. Karierę szefa kuchni odpuściła, gotowanie dalej jest jej pasją, ale nie wiąże z nim swojej zawodowej przyszłości.

To są moje plany na przyszłość, muszę się teraz skupić na nauce, bo planuję iść na architekturę wnętrz, ale gotowanie nadal mi towarzyszy. Myślę, że gotowanie będzie ze mną zawsze. Gotuję w wolnych chwilach dla rodziny i przyjaciół i to jest taka moja pasja

Nastolatka prężnie działa także w internecie. Z powodzeniem prowadzi konto na Instagramie i TikToku, prowadzi również wideo-bloga na YouTubie.

Natalia Paździor — Instagram

Natalia Paździor prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @nataliapazdzior. Na dzień dzisiejszy jej konto obserwuje 93,1 tysięcy osób.