Kim jest Kasia Dziurska? [wiek, ciąża, Instagram]

Zdjęcie Instagram @kasia_dziurska

Kasia Dziurska to jedna z najpopularniejszych trenerek i zawodniczek fitness w Polsce. Do tego świetnie tańczy, co udowodniła w Tańcu z Gwiazdami. Jeśli jesteście ciekawi informacji na temat jej kariery oraz życia prywatnego, przeczytajcie poniższy artykuł!

Kim jest Kasia Dziurska?

Kasia Dziurska urodziła się 19 lutego 1988 roku. Pochodzi z Nidzicy. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie studiowała na dwóch kierunkach: trener personalny i instruktor fitness. Kasia trenowała również dancehall i hip-hop, należała także do grupy cheerleaderek, z którą występowała nawet na meczach NBA, gdzie grał Marcin Gortat. Zdobyła ponad 15 medali mistrzostw świata, Europy i Polski. Zajęła m.in. 2. miejsce w Fitness Gimnastycznym Arnold ClassiC Europe 2017, jest mistrzynią Świata w Fitness Figure Classic, mistrzynią Europy Bikini Fitness, wielokrotną mistrzynią i wicemistrzynią Polski w Fitness Soft.

Uzdolniona trenerka występowała w roli ekspertki fitness w programach śniadaniowych stacji TVP oraz TVN. Można ją zobaczyć także w teledysku Oprócz tego.

Była również uczestniczką programu Taniec z gwiazdami, gdzie na tanecznym parkiecie towarzyszył jej Tomasz Barański. Para doszła do finału, lepsi okazali się jednak Beata Tadla i Jan Kliment. Kasia Dziurska wraz ze swoim narzeczonym wzięła także udział w programie Dance Dance Dance, gdzie szybko stali się ulubieńcami telewidzów.

Kasia Dziurska — ciąża

Trenerka fitness jest zaręczona z Emilianem Gankowskim, który w przeszłości grał w piłkę nożną. Obecnie jest kulturystą i trenerem personalnym. W 2015 roku zdobył tytuł najbardziej motywującego ciała 2015 roku w plebiscycie portalu FitnessMotywatory.pl. Para poznała się na siłowni i od tej pory są niemal nierozłączni.

Jakiś czas temu para poinformowała, że starają się o dziecko, a Gankowski zdradził, że ich rodzina niebawem się powiększy. Jednak wszystko wskazuje na to, że są to jedynie plany. Niewątpliwie, w odpowiednim czasie podzielą się taką informacją ze swoimi fanami.

Kasia Dziurska — Instagram

Kasia Dziurska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @kasia_dziurska. Aktualnie jej profil obserwuje aż 433 tysiące obserwatorów. Kobieta jest tam bardzo aktywna i zamieszcza duże zdjęć oraz relacji.