Dlaczego Marta Krupa zniknęła z show biznesu? Co się z nią dzieje? Przekonajmy się

Marta Krupa kilka lat temu zdecydowała się spróbować swój sił w show biznesie. Jednak słuch zaginął o niej. Joanna Krupa nam zdradziła, że ogromny wpływ na tę decyzję o przerwaniu kariery jej siostry miał jej mąż.

Kariera Joanny Krupy

Zdecydowanie bardziej znana od Marty Krupy jest jej siostra Joanna Krupa. Cieszy się ona bardzo dobrą passą w prywatnym życiu. W listopadzie 2019 roku udało jej się urodził pierwsze dziecko. Asha to owoc małżeństwa sławnej modeli z Douglasem Nunesem. Wyszła za niego w roku 2018. Nieco mniej pogodna atmosfera panuje w relacjach zawodowych Joanny Krupy. Modelka nie szczędziła bardzo mocnych słów pod adresem Karoliny Pisarek, która jest obecnie podopieczną byłej menadżerki Joanny Krupy. Małgorzata Leitner przyznała w jednym z wywiadów, że Joanna Krupa zachowała się mało profesjonalnie.

Jak dziś wygląda Marta Krupa?

Niewiele osób pamięta, że Joanna Krupa ma również siostrę, która w przed kilkoma laty próbowała swoich sił w show biznesie. Marta Krupa nawet wzięła udział razem ze swoją siostrą w popularnym reality show pod tytułem „The Real Housewives of Miami”. Co więcej wystąpiła w trzynastej edycji polskiej wersji programu „Taniec z gwiazdami”. Co więcej nawet została zaproszona do programu „Kuba Wojewódzki”. Celebrytka nie bryluje jednak dzisiaj na imprezach branżowych oraz nie jest bynajmniej spowodowane to pandemią koronawirusa.

Okazuje się, że Marta Krupa świadomie zrezygnowała z kariery medialnej. Poinformowała o tym Joanna Krupa. Powiedziała, ze jej siostra się zdecydowała, że nie chce być w show biznesie. Już podjęła taką decyzję w momencie gdy robiły wspólnie program w Miami.

W roku 2017 Marta Krupa wzięła ślub. Poślubiła przystojnego Włocha Marco Adrettiego. Miał on jak się okazuje wpływ znaczący na decyzję kobiety o pożegnaniu się z show biznesem.

Oczywiście jest to jej życie, jak i także jej przyszłość. Poznała po prostu swojego męża. On nie chciał za bardzo, aby była w tejże branży. Więc tak sobie żyją. Są bardzo szczęśliwi ze swojego życia. Okazuje się, że nie tęskni kompletnie za tą branżą. Co więcej nie tęskni kompletnie za show biznesem. Marta przyjęła nazwisko po swoim mężu. Ponad rok temu na świecie powitała swoją córkę. Czy bardzo się zmieniła? Oceńmy sami po zdjęciach.

Musimy przyznać, że siostry Krupy to przepiękne kobiety. Mają równie atrakcyjnych mężczyzn, a dzieci kobiet to przesłodkie misiaczki. Naprawdę jest to rodzina, której może niejedna osoba pozazdrości. Matka sióstr musi być z nich bardzo dumna. To jest oczywiste.