Sprawdzone metody na płaski brzuch

Zbliża się wiosna, a więc idealny czas żeby wprowadzić w swoim życiu jakieś zmiany. Dni stają się dłuższe, coraz częściej świeci słońce, a grube, ciemne ubrania zostają zamienione na sukienki, obcisłe bluzki i spodnie. Zawsze po zimie jest kilka kilogramów do zrzucenia, a szczgólnie brzuch jest u kobiet tym miejscem, gdzie dodatkowe kilogramy i oponki są najbardziej widoczne. Wiadomo, że dieta i aktywność fizyczna są najlepszym sposobem na poprawę sylwetki i redukcję wagi, ale nie każdy ma na to ochotę. Alternatywnym i również skutecznym rozwiązaniem są zabiegi na ciało z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Jeżeli marzysz o płaskim brzuchu i zgubieniu dodatkowych kilogramów, skorzystaj z pakietu Płaski Brzuch, czyli połączenia w jeden protokół zabiegowy dwóch skutecznych terapii Emsculpt i Emtone. Dzięki innowacyjnym, ale bezpiecznym technologiom zdążysz do lata uzyskać satysfakcjonujące rezultaty. Na czym dokładnie polegają zabiegi? Co zrobić żeby uzyskane efekty były trwałe?

Duet Emsculpt i Emtone – skuteczna metoda na płaski brzuch

Chociaż zredukowanie tkanki tłuszczowej i osiągnięcie pożądanej wagi to nie lada osiągnięcie, warto zadbać również o to, by skóra była sprężysta i ujędrniona, a mięśnie brzucha wyrzeźbione. Sprawdzonym sposobem osiągnięcia wymarzonego efektu, będzie pakiet Płaski Brzuch, czyli duet Emsculpt i Emtone oferowany przez Absolu Clinic. Jest to nowoczesny, bezinwazyjny program, który łączy zaawansowaną technologię HIFEM – enerię elektromagnetyczną o wysokiej intensywności z falą radiową i uderzeniową.

Emsculpt i Emtone to gwarancja poprawy gęstości i ujędrnienia brzucha, redukcja cellulitu oraz zbędnej tkanki tłuszczowej, przy równoczesnym modelowaniu sylwetki i rzeźbieniu mięśni.

Pakiet Płaski Brzuch, czyli Emsculpt i Emtone

Pakiet Płaski Brzuch, z którego pacjenci mogą skorzystać w Absolu Clinic, obejmuje aż dziesięć zabiegów na brzuch przeprowadzanych w ciągu pięciu sesji. Terapie są wykonywane przy użyciu najnowszych urządzeń BTL przeznaczonych do modelowania sylwetki i mięśni. Są to:

1.Emsculpt

Emsculpt to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą się cieszyć płaskim, wyrzeźbionym brzuchem. W trakcie zabiegu dochodzi nie tylko do rozbudowania mięśni, lecz także do spalenia tłuszczu i wyszczuplenia talii. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu technologii elektromagnetycznej o wysokiej częstotliwości. Energia wytwarzana przez głowicę urządzenia pobudza włókna mięśniowe do pracy, wywołując ponad 20 000 skurczów mięśni (określanych supermaksymalnymi). Taki trening jest niemożliwy do przeprowadzenia samodzielnie przez wzgląd na czas trwania poszczególnych skurczów i ich rekordową liczbę. 

W trakcie kuracji dochodzi do lipolizy, nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych w komórkach tłuszczowych i ich przepływu, co w konsekwencji przyczynia się do obumarcia komórek tłuszczowych i ich wydalenia przez organizm. Z kolei pod wpływem intensywnych skurczów zmienia się struktura tkanki mięśniowej. Wytworzone zostają nowe włókna mięśniowe, zwiększa się także ich objętości i gęstości, dzięki czemu brzuch staje się płaski, napięty, wyrzeźbiony, a mięśnie bardziej widoczne.

Terapia jest całkowicie bezpieczna, bezinwazyjna, nie wymaga również żadnych szczególnych przygotowań. Wśród wskazań do zabiegu można wymienić:

  • złogi tłuszczu w obrębie brzucha i talii,
  • nieumięśniony, pozbawiony jędrności brzuch,
  • słabe mięśnie brzucha,
  • rozstęp mięśni prostych brzucha po ciąży.

Warto wspomnieć, że zabieg przy użyciu urządzenia Emsculpt może obejmować również pośladki, uda i ramiona.

2.Emtone

Emtone to idealna metoda walki ze zwiotczałą skórą, nadmiarem tkanki tłuszczowej, zwłókniałą tkanką łączną i słabym ukrwieniem tkanek. W trakcie terapii stosuje się dwie skuteczne technologie – monopolarną radiofrekwencję oraz ukierunkowaną falę akustyczną.

Zabieg polega na przykładaniu urządzenia BTL Emtone do brzucha. W tym czasie głowica emituje dwa rodzaje fal. Fala monopolarna dociera do głębokich warstw skóry, wywołując efekt termiczny, wskutek czego dochodzi do przebudowy kolagenu i ujędrnienia ciała. Fala akustyczna natomiast stymuluje proces uwalniania i metabolizowania tłuszczu, poprawia krążenie krwi oraz likwiduje zwłóknienia, które przyczyniają się do powstawania skórki pomarańczowej.

Efekty kuracji są widoczne po około dwóch miesiącach od rozpoczęcia sesji. Sam proces przebudowy struktury skóry trwa miesiąc.

Co zrobić żeby uzyskane rezultaty były trwałe?

Połączenie Emsculpt i Emtone gwarantuje uzyskanie doskonałych efektów: płaski brzuch, ujędrnienie ciała, zniwelowanie tkanki tłuszczowej, wymodelowanie mięśni. Aby jednak rezultaty utrzymywały się dłużej, warto zadbać o zbilansowaną dietę (zrezygnowanie ze słodyczy i słonych przekąsek, zmniejszenie porcji poszczególnych posiłków czy picie większej ilości wody) oraz aktywność fizyczną. Nawet półgodzinny trening trzy razy w tygodniu w połączeniu z zabiegami medycyny estetycznej i zdrowym jedzeniem da świetne, trwałe rezultaty. Dodatkowo doskonałym zabiegiem wysmuklającym modelującym sylwetkę, poprawiającym krążenie i utrzymującym ciało i skórę w doskonałej kondycji jest Endermologia LPG Alliance, którą warto stosować min 2 razy w roku w sesjach zabiegowych po 10 zabiegów. To doskonała profilaktyka ciała, która przyniesie efekty.

Podsumowanie

Pozbycie się zbędnych kilogramów, płaski brzuch i widoczne, wyrzeźbione mięśnie to marzenie wielu kobiet. Aby cieszyć się trwałą poprawą wyglądu, wystarczy regularnie ćwiczyć, prawidłowo się odżywiać oraz skorzystać z zabiegów Emsculpt i Emtone wchodzących w pakiet Płaski Brzuch oferowany przez Absolu Clinic.