Sposoby na większenie objętości rzęs

Każda dziewczyna marzy o długich i obszernych rzęsach. Oczywiście, niektóre kobiety są nimi obdarzone przez naturę, ale z czasem nawet piękne rzęsy wypadają i tracą swój pierwotny wygląd. Aby Twoje oczy były zawsze wyraziste i czarujące, musisz odpowiednio dbać o swoje rzęsy. Na przestrzeni wieków wymyślono wiele różnych zabiegów na rzęsy. Niektóre z nich wykonywane są wyłącznie w salonach kosmetycznych, inne natomiast każdy może wykonać w domu.

Salonowe zabiegi na rzęsy

Współczesna kosmetologia pomaga rozwiązać wiele problemów. Obecnie dostępnych jest tak wiele usług, że z pewnością znajdziesz taką, która odpowiada Twoim potrzebom pod względem czasu, kosztów i wyników. 

Zabieg przedłużania rzęs

Jeśli nie masz czasu lub po prostu nie chcesz go tracić na nakładanie makijażu rano i usuwanie go wieczorem, ta technika jest stworzona dla Ciebie. Przez cały czas będziesz wyglądać równie uroczo.

Procedura przedłużania oferuje szeroki zakres opcji, w tym wybór pożądanej długości, objętości, krzywizny i grubości. Sklep Wonder Lashes oferuje ogromny wybór produktów do zabiegów na rzęsy. Wiele osób obawia się, że rezultat będzie wyglądał nienaturalnie i prowokacyjnie, ale tak naprawdę klient ma prawo zdecydować, jaki efekt końcowy chce zobaczyć w lustrze. Recenzje procedury rzęs są w większości pozytywne, więc można jej zaufać.

Zwróć uwagę na to, co chcesz podkreślić — gęstość, wielkość, odcień. Mistrz weźmie pod uwagę twoje życzenia i wybierze optymalną opcję.  Praca zawsze wykonywana jest w sposób indywidualny. Zwolenniczki naturalności będą zadowolone z efektu przedłużania rzęs, ponieważ objętość zwiększy się o 60-70%, a przedłużone rzęsy będą wyglądały jak naturalne gęste włoski.

Dla klasycznej objętości mistrz przedłuża jedną sztuczną rzęsę nad jedną naturalną. W wersji hollywoodzkiej na jeden włos można umieścić o 10 sztucznych. Hollywoodzka objętość nie jest na co dzień, ale doskonale sprawdza się podczas ważnego wydarzenia, kręcenia filmu lub występu, gdzie ważne jest zaakcentowanie efektownego wizerunku. 

Zabieg laminowania rzęs (keratynowe kręcenie)

Laminacja rzęs jest bardzo skuteczna, potrafi przekształcić mało efektowne włosy w gęste, piękne i przyciągające wzrok.

We wszystkich salonach kosmetycznych kręcenie keratynowe ma różne nazwy, ale nie ma żadnej różnicy w trakcie procedury. Jej zadaniem jest nadanie włosom pożądanej objętości, zakrzywienia.

Kręcenie uzyskuje się w kilku etapach. Głównym z nich jest pokrycie włosów serum wzmacniającym, składającym się z oleju, białka pszenicy, hydrolizatu i innych naturalnych składników. Naturalne składniki pomagają przyspieszyć wzrost rzęs i chronić je przed czynnikami zewnętrznymi. Formuła pogrubia włoski, nasyca je składnikami odżywczymi i uszczelnia łuski.

Na górnej powiece umieszcza się wałek do podkręcania. Następnie rzęsistka nakłada specjalne serum i farbuje włosy. Kolejnym krokiem jest keratyna, która pomoże utrwalić efekt wcześniej nałożonych warstw.

Nie należy myć ani moczyć rzęs przez około 24 godziny po zabiegu, ponieważ może to zepsuć efekt. W ciągu 24 godzin po laminacji rzęsy są utrwalone. Należy również unikać spania twarzą do poduszki, gdyż ma to negatywny wpływ na włoski. Produkty do laminowania rzęs znajdziesz w sklepie Wonder Lashes.

Zabieg z użyciem botoksu

Botoks to nowość wśród zabiegów na rzęsy. W przypadku tego zabiegu składniki odżywcze są po prostu aplikowane do włosów, co zwiększa ich jakość, elastyczność i jędrność.

Po sesji zauważysz, że rzęsy są ciemniejsze, bardziej wyraziste i mają błyszczący połysk. Spojrzenie jest tak naturalne, a jednocześnie żywe i wyraziste, że możesz nie używać tuszu do rzęs. Produkty te będą również chronić kosmyki przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego.