Kim jest Dominika Bilska? [Instagram, wiek, Miłość w rytmie disco]

Dominika Bilska przed laty związana była z federacją KSW, gdzie była jedną z Ring Girl. Jest również zdobywczynią tytułu Miss Warmii i Mazur 2017. Teraz odnosi kolejne sukcesy. Po zdobyciu mistrzostwa Polski w fit model przyszedł czas na medal na arenie międzynarodowej. Była ring girl KSW sięgnęła po wicemistrzostwo Europy.

Kim jest Dominika Bilska?

Dominika Bilska urodziła się w 1992 roku. Jest laureatką Queen of Poland 2012, a w 2016 roku zwyciężyła w konkurcie na najładniejszą polską Ring Girl. W 2017 roku dzięki głosom internautów zdobyła tytuł Miss Warmii i Mazur, pokonując 18 pozostałych kandydatek. Przed laty występowała jako Ring Girls i brała udział w największych galach sportów walki KSW. Jest również modelką i fotomodelką. Nic dziwnego, jej wymiary to 88/62/88 przy wzroście 170 cm.

W styczniu 2018 roku Dominika Bilska poinformowała, że kończy karierę Ring Girl. Porzuciła ją dla… bikini fitness. Treningi rozpoczęła pod okiem jednego z najlepszych polskich trenerów sportów sylwetkowych — Akopa Szostaka. Nad tą decyzją zastanawiała się rok, ale jak widać po jej sukcesach, był to bardzo dobry wybór.

Po zdobyciu mistrzostwa Polski w fit model przyszedł czas na medal na arenie międzynarodowej. Podczas rozgrywanych w Rydze mistrzostw Europy fit model Bilska zdobyła srebrny medal. Były to jej pierwsze międzynarodowe zawody i już w nich odniosła wielki sukces.

Dominika nie tylko startuje w zawodach i bierze udział w sesjach zdjęciowych. Występuje również w serialu Miłość w rytmie disco. Ma za sobą również rozbieraną sesję dla magazynu CKM, gdzie nadano jej tytuł „najlepsze ciało w Polsce”.

Dominika Bilska — Instagram

Polska modelka cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Aktualnie jej profil na Instagramie @dominikabilska obserwuje 185 tysięcy osób. Kolejne laury sprawiają, że interesuje się nią coraz więcej fanów.