Serialowe pary – to ich pokochali widzowie

Czy mamy tutaj prawdziwych serialomaniaków? Świetnie się składa! Specjalnie dla was przygotowaliśmy krótki przegląd waszych ulubionych serialowych par, które pokochali widzowie na całym świecie! Oto one!

Meredith Grey i Derek Shepherd

Bez wątpienia Chirurdzy to ponadczasowa produkcja, która podbiła serca milionów widzów już na samym starcie! Wraz z każdym kolejnym sezonem mogliśmy podziwiać miłosne rozterki głównych bohaterów, a wszystko to… w szpitalnej otoczce. To jednak Meredith i Derek zostali zapamiętani na dłużej. Ich miłość była pełna wzlotów i upadków. Prawdziwy rollercoaster!

Blair i Chuck

Plotkara niegdyś uznawana za jeden z najlepszych seriali, dziś wciąż zbiera poklaski. Czy mamy tutaj jej wielbicieli? Blair i Chuck to duet wręcz idealny! I nie, nie mamy tutaj na myśli stabilnego związku, bo ten z całą pewnością taki nie był… Miłosnych gierek tutaj nie brakowało!

Chcesz dowiedzieć się więcej o Chirurgach lub Plotkarze? Zajrzyj koniecznie tutaj – https://serialowy.pl/! Na stronie czeka cię niemałe kompendium wiedzy, a w nim newsy, rankingi, recenzje i wiele innych. Prawdziwy raj dla każdego serialomaniaka!

Monica i Chandler

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie napomknęli choć jednym słowem o serialu Przyjaciele… Jesteśmy niemal pewni, że doskonale znacie tę pozycję. Czy mamy rację? Monica i Chandler już raz na zawsze zapisali się na kartach historii. Ich romans przeobraził się w prawdziwy związek!

Claire i Frank

House of Cards to jedna z tych pozycji, o których trudno zapomnieć, zwłaszcza jeśli w roli głównej pojawiają się tak genialne postacie! Claire i Frank nigdy nie tworzyli związku pełnego romantycznych uniesień… Dojrzałość, wzajemny szacunek, porozumienie i dążenie do obranego celu to coś, co ich wyróżniło na tle pozostałych serialowych par.

Gabrielle i Carlos

Gotowe na wszystko… i jeszcze więcej! Gabrielle i Carlos stworzyli prawdziwy związek oparty na szczerości, zaufaniu i wierności, co nie zawsze w serialowym świecie ma miejsce. Skoczyliby za sobą w ogień, a nawet… zdemolowali własny dom. Po Gabrielle i Carlosie możemy spodziewać się niemal wszystkiego!

Daenerys i Khal

Khal zakochał się w pięknej Daenerys od pierwszego wejrzenia, ta jednak początkowo nie odwzajemniała jego uczuć… Ich początki wcale nie były tak bajeczne, jak to często bywa w serialach. Niemniej Gra o Tron wręcz słynie z wielkich emocji i tego tutaj nie zabraknie!

Piper i Alex

Orange is the New Black bez problemu możemy zakwalifikować do jednych z najbardziej kultowych pozycji. Cała akcja toczy się w więzieniu i to właśnie tam poznajemy Piper i Alex. Na oczach milionów widzów stworzyły jedną z ulubionych par LGBT.

Brenda i Dylan

Beverly Hills, 90210 to prawdziwa klasyka gatunku! Czy jest tutaj ktoś, kto nie widział przynajmniej jednego odcinka serialu? Zapewne nie! Brendę i Dylana łączyło coś niesamowitego… Autentyczność, która od nich biła, mówi sama za siebie!

Serialowa miłość zawsze budzi w nas ekscytację. Związki te są pełne emocji, ale nie zawsze tych dobrych… Jeśli uważacie, że zabrakło tutaj waszej ulubionej pozycji – dajcie nam koniecznie znać!