Kim jest Zuzanna Lit? [wiek, Instagram, Zakochani po uszy]

Zuzanna Lit rozpoznawalność zdobyła dzięki roli Wiki w serialu Zakochani po uszy. Aktorka już teraz cieszy się licznym gronem fanów, a liczba jej sympatyków wciąż wzrasta. Gdzie jeszcze zagrała Zuzanna Lit? Ile ma lat? Skąd pochodzi? Jeśli jesteście ciekawi informacji z jej życia prywatnego oraz zawodowego, koniecznie przeczytajcie artykuł zamieszczony poniżej!

Kim jest Zuzanna Lit?

Zuzanna Lit urodziła się 7 września 1994 roku w Warszawie. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Na szklanym ekranie zadebiutowała w 2011 roku. Zagrała koleżankę Tomka w serialu TVP2 Rodzinka. Widzowie mogą kojarzyć ją z epizodycznych ról w wielu polskich seriali, m.in. Barwy szczęścia, Na wspólnej, Komisja morderstw, Ojciec Mateusz oraz Strażacy. Wystąpiła również w produkcjach, takich jak: Ślad, Stulecie winnych, Dziewczyny 3.0 oraz Monument. Rola w tym ostatnim przyniosła jej wiele pozytywnych opinii.

Zuzanna Lit — Zakochani po uszy

Aktorka zyskała rozpoznawalność po roli Wiki w serialu Zakochani po uszy. Zuzanna Lit gra tam przyjaciółkę głównej bohaterki.

Zakochani po uszy to historia wakacyjnej miłości Asi i Piotra, której nieoczekiwane przerwanie pozostawiło ślad w sercach bohaterów. Kiedy spotykają się po latach, czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Nie jest to jednak takie proste. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią, która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość? A może zdecyduje się na pozostanie u boku wieloletniej partnerki?

Zuzanna Lit — Instagram

Zuzanna Lit prowadzi konto na Instagramie nazwą @zuzannalit. Aktualnie jej aktywność śledzi tam ponad 63,4 tysiąca użytkowników. Aktorka dzieli się ze swoimi obserwatorami najnowszymi projektami zawodowymi, a także częścią życia prywatnego.utsync.ashx?eid=50077&et=0&fp=e6d8d196-c309-4b3c-865b-df8661fde9fe-tuct6be3b33&gdpr=0&gdpr_consent=&return=https%3a%2f%2fidsync.rlcdn.com%2f395886.gif%3fpartner_uid%3d%5bPersonID%5d