Kim jest Ola Żuraw? [Top Model, partner, Instagram]

Ola Żuraw zdobyła rozpoznawalność dzięki udziałowi w Top Model 4. Mimo że od programu minęło już kilka lat, jej popularność nie maleje, a wręcz rośnie. Profil Oli na Instagramie obserwuje ponad 365 tysięcy osób, a była modelka chętnie dzieli się z fanami swoim życiem oraz przemyśleniami. Poniżej znajdziecie wszystkie najciekawsze informacje na temat Aleksandry Żuraw.

Kim jest Ola Żuraw?

Ola Żuraw ma obecnie 28 lat. Uczyła się na asystentkę stomatologiczną, jednak swojej przyszłości nie związała z tym zawodem. Aktualnie prowadzi firmę z ubraniami oraz soczewkami i okularami przeciwsłonecznymi. Mieszka w Warszawie, co niewątpliwie sprzyja w prowadzeniu własnego biznesu.

Ola Żuraw — Top Model

W 2014 roku Ola Żuraw wzięła udział w czwartej edycji programu Top Model. Nie udało jej się wygrać, ale zaszła naprawdę daleko — ostatecznie zajęła szóste miejsce. Była jedną z barwniejszych postaci popularnego show i zdobyła dużą sympatię widzów. Chociaż nie żałuje udziału w programie, ma jednak pewne zastrzeżenia co do jego przebiegu, o czym nie boi się mówić na głos. Ostatecznie nie zrobiła kariery w modelingu.

Ola Żuraw — Youtube

Aleksandra Żuraw prowadzi konto na Youtube, gdzie regularnie zamieszcza filmy na temat mody, rodzicielstwa i majsterkowania, udziela również porad biznesowych. Często porusza tematy dotyczące samoakceptacji, wiele mówi również o wartościach w życiu. Nie boi się poruszać tematów trudnych. Niedawno opowiedziała internautom o swoich mrocznych sekretach: związku z osobą uzależnioną, trudnym dzieciństwie, depresji i atakach paniki.

Ola Żuraw — partner, dziecko

W grudniu 2018 roku na świat przyszła jej córeczka — Apolonia. Niestety była modelka rozstała się z ojcem dziecka.

Ola Żuraw — Instagram

Ola Żuraw prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @aleksandrazuraw. Na chwilę obecną jej profil obserwuje ponad 365 tysięcy osób. Zamieszcza tam liczne zdjęcia z życia codziennego, a w jej relacjach często można zobaczyć jej uroczą córeczkę