Kim jest Milena Rostkowska Galant? [wiek, mąż, dzieci]

Milena Rostkowska-Galant znana jest z pewnością widzom telewizji Polsat oraz Polsat News, gdzie pracuje jako pogodynka. Oprócz wystepów w telewizji prezenterkę pogody można często zobaczyć na ściankach i czerwonych dywanach. Poniżej przedstawiamy najciekawsze informacje z życia pięknej dziennikarki.

Kim jest Milena Rostkowska Galant?

Milena Rostowska Galant urodziła się w 1981 roku, w 2021 skończy więc 40 lat. Prezenterka pogody rozpoczęła swoją karierę w telewizji w bardzo młodym wieku, była bowiem na pierwszym roku studiów i nie miała jeszcze doświadczenia.

Zaczynałam pracę w telewizji dawno temu, bo w 2001 roku. Pamiętam, że byłam wtedy na pierwszym roku studiów. Przyszłam na casting na luzie i zupełnie nie wiedziałam, co mnie czeka. Pomyślałam: co ma być, to będzie.

Milena Rostkowska Galant — miss

Dziennikarka w 2011 roku otrzymała tytuł Miss Internetu. Nic w tym dziwnego bowiem Milena jest piękną kobietą z klasą, zawsze wygląda nienagannie. Na swoje stylizacje wybiera najczęściej kolorowe kreacje, sukienki, kwieciste koszule. Trudno oderwać wzrok!

Milena Rostkowska Galant — mąż, dzieci

Milena Rostowska mocno chroni swoją prywatności, ciężko znaleźć w sieci jakiekolwiek informacje na temat jej partnera. Wiadomo jedynie, że dziennikarka ma córkę — Polę, która ma 5 lat. Gdy dziewczynka miała rok, Milena wróciła do pracy w telewizji na stanowisku pogodynki. Już wtedy dziewczynka bardzo lubiła oglądać ją na ekranie.

Milena Rostkowska-Galant Instagram

Piękna pogodynka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @milena_rostkowska_galant. Aktualnie jej profil obserwuje 10,9 tysięcy osób. Dziennikarka najczęściej dzieli się zdjęciami związanymi z pracą, np. z planu, ale zdarza jej się także wrzucić zdjęcia ze wspólnych chwil spędzanych z córką.

Milena Rostkowska Galant — Taniec z gwiazdami

Wiosną 2020 roku Milena Rostkowska Galant brała udział w programie Taniec z gwiazdami. Z powodu pandemii program został przerwany, kontynuowano go jesienią. Jej tanecznym partnerem był Jacek Jeschke. Para odpadał w 6. odcinku.