Kim jest Marcela Leszczak? [wiek, Instagram, Top Model]

Marcela Leszczak zyskała popularność dzięki udziałowi w programie Top Model, gdzie doszła aż do finału. Ostatecznie przegrała z Zuzą Kołodziejczyk. Następnie zagrała w serialu Miłość na bogato. Rozgłos przyniósł jej związek z aktorem Miśkiem Koterskim. Para doczekała się syna. Niestety pod koniec ubiegłego roku pojawiły się plotki o kolejnym kryzysie w ich związku. W styczniu 2021 roku celebrytka potwierdziła, że rozstała się z ojcem swojego dziecka. Jeśli jesteście ciekawi szczegółów z życia Marceli Leszczak, czytajcie dalej.

Kim jest Marcela Leszczak?

Marcela Leszczak urodziła się 18 maja 1992 roku w Koninie. Jest ogromną miłośniczką motoryzacji, a pasję tę zaszczepił jej ojciec, z którym kobieta ma bardzo dobry kontakt.
Po ukończeniu szkoły średniej Marcela nie poszła na studia, wolała pomagać tacie w jego warsztacie samochodowym. W przeszłości brała udział w licznych konkursach piękności. Zdobyła tytuł Miss Konina, w 2011 roku została drugą Wicemiss Wielkopolski. Dostała się również do półfinału Miss Polski 2011.

Marcela Leszczak — Top Model

Leszczak jest finalistką 3 edycji Top Model, który wciąż emitowany jest na antenie TVN. Od początku typowana była na jedną z faworytek programu, ostatecznie przegrała niewielką różnicą głosów z Zuzą Kołodziejczyk.

Udział w programie zapewnił dziewczynie ogromną popularność. Niedługo po jego zakończeniu Marcelina zaczęła występować na wybiegach i stała się twarzą kilku marek, m.in. Chaos by Marta Boliglova. W 2014 roku reklamowała również markę Agnieszki Szulim.

Modelka zagrała również w serialu Miłość na bogato. Była to produkcja kanału VIVA Polska i opowiadała o perypetiach grupy młodych i bogatych osób, mieszkających w Warszawie. Był to jej debiut w branży aktorskiej Marceliny.

Marcela Leszczak i Michał Koterski

Marcela Leszczak i Michał Koterski poznali się w 2016 roku na imprezie sylwestrowej. Zaledwie kilka miesięcy później para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Wiele osób było sceptycznie nastawionych do ich związku, jednak zakochani nie przejmowali się tym, i bardzo często (szczególnie Koterski) okazywali sobie publicznie uczucia, zapewniając, że nie wyobrażają już sobie bez życia bez siebie.

Niestety wkrótce po narodzinach syna Fryderyka, coś zaczęło się między nimi psuć. Jesienią 2019 roku w mediach pojawiła się informacja o ich rozstaniu, ale Leszczak i Koterski po kilku miesiącach ponownie zaczęli się spotykać.

Plotki o kryzysie w związku Marceli Leszczak i Michała Koterskiego ponownie pojawiły się w mediach pod koniec 2020 roku. Już w grudniu media donosiły, że Marcela przestała obserwować konto ukochanego na Instagramie. Od jakiegoś czasu nie wrzucali też wspólnych zdjęć. Okazuje się, że przypuszczenia internautów okazały się słuszne, a Marcela i Misiek faktycznie rozstali się po raz drugi, co celebrytka potwierdziła w styczniu 2021 za pośrednictwem swojego Instagrama.

Marcela Leszczak — Instagram

Marcela Leszczak prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @marcelamargerita. Aktualnie jej aktywność obserwuje 144 tysiące internautów. Na profilu celebrytki można zobaczyć jej piękne sesje fotograficzne, a także wspólne fotografie z synkiem.