Kim jest Karolina Bielawska? [chłopak, Miss, Instagram]

Karolina Bielawska jest zwyciężczynią konkursu Miss Polski 2019. Jej inspiracją jest Martyna Wojciechowska, którą ceni zarówno za podróże, jak i za działalność charytatywną. Marzeniem Karoliny jest poprowadzenie programu, takiego jak Kobieta na krańcu świata.

Kim jest Karolina Bielawska?

Karolina Bielawska pochodzi z Łodzi i ma 22 lata. W konkursie na Miss wystartowała za namową mamy, która jest jej najlepszą przyjaciółką i oparciem w każdej życiowej sytuacji. Karolina przyznaje, że bardzo ceni sobie niezależność i siłę kobiet. Uwielbia również stawiać sobie nowe cele do zrealizowania.

Miss Polski 2019 jest studentką zarządzania w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej. Jej największą pasją od najmłodszych lat są podróże.

Karolina Bielawska — Miss Polonia 2019

Konkurs Miss Polonia 2019 odbył się w niedzielę 24 listopada w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku. O tytuł Miss rywalizowało20 kandydatek. Podczas gali zaprezentowały się one przed jury i zgromadzoną publicznością w kilku kolekcjach m.in. sukniach ślubnych Lidii Kality, sukniach wieczorowych Natashy Pavluchenko, kostiumach kąpielowych Gabbiano, sukienkach koktajlowych PINA, strojach casual Born2Be i TEX oraz bieliźnie COEMI. Finałowe stylizacje dopełniły zegarki marki Hornavan i dodatki od wOkularach. O makijaże najpiękniejszych Polek dbał Delia Cosmetics, a fryzury marka Cameleo.

Według Karoliny Bielawskiej kluczem do wygranej jest nie tylko uroda, ale także wytrwałe dążenie do celu i inne umiejętności. Piękna Miss Polonia 2019 pragnie motywować wszystkie kobiety i uświadamiać im, że są równie piękne. Nawołuje także, aby spełniać swoje marzenia i pokonywać przeciwności losu.

Miss Polonia — chłopak

Wiadomo, że Karolina Bielawska ma chłopaka, jednak para bardzo ceni sobie prywatność. Jej wybranek wspierał ją przez cały czas, aż do samego momentu otrzymania korony. Na zdjęciu, które Miss Polonia 2019 zamieściła na swoim profilu na Instagramie, widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Miss Polonia — Instagram

Karolina Bielawska prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @karolinabielawska. Aktualnie obserwuje ją 13,1 tysiąca osób. Piękna Miss dodaje tam zdjęcia z licznych sesji, ale nie brakuje również wielu jej prywatnych fotografii.