Kim jest Czarek Jóźwik? [wiek, wzrost, Instagram]

Czarek Jóźwik, popularny youtuber z kanału Abstrachuje, przez wiele lat związany był z jedną z najpopularniejszych blogerek modowych – Maffashion. Ich miłość zakończyła się pod koniec 2019 roku. Sprawdziliśmy, jak Czarek ułożył sobie życie po rozstaniu z Maff.

Kim jest Czarek Jóźwik?

Czarek Jóźwik urodził się 12 października 1992 r. Na co dzień mieszka w Warszawie. Wiele osób zastanawia się, ile wzrostu ma popularny youtuber. Okazuje się, że Czarek nie należą do najwyższych mężczyzn — niektóre dane podają, że mierzy 167 cm.

Czarek Jóźwik – Abstrachuje

Czarek Jóźwik jest współzałożycielem kanału na YouTubie — AbstrachujeAbstrachuje.tv. Razem z Rafałem Masnym i Robertem Pasutem, stworzyli jeden z najciekawszych i najbardziej oryginalnych projektów w historii polskiego YouTube’a. Filmiki nawiązują nieco formą do kultowych scenek satyrycznych brytyjskiej grupy Monty Pythona i zyskały w Polsce wielką popularność.

Aktualnie kanał Abstrachuje w serwisie YouTube subskrybuje blisko 3,5 mln użytkowników. Jest to jeden z najlepszych wyników polskiej sekcji tej platformy. Zdobyta popularność przełożyła się na stałą obecność grupy Abstrachuje w mediach, gościli m.in. na słynnej kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego.

Czarek Jóźwik wraz z kolegami założyli spółkę Abstra, w którą zainwestował m.in. były prezes Legii Warszawa, Bogusław Leśnodorski.

Czarek Jóźwik – Maffashion

Czarek Jóźwik przez kilka lat (2015-2019) związany był z blogerką Maffashion. Byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Razem pracowali nad wieloma projektami, a także podróżowali po całym świecie. W 2016 roku zaręczyli się i wszystko wskazywało na to, że będzie to długi i udany związek.

Niestety pod koniec października 2019 roku Czarek oraz Maffashion ogłosili, że nie są już razem. Ich rozstanie nie należało do standardowych. Po wspólnej kolacji nagrali krótki filmik, w którym potwierdzili, że podjęli decyzję o rozstaniu.

Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy właśnie na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą. Nie wiem, co mogę więcej powiedzieć. (…) Ale spokojnie: zostajemy chyba znajomymi.

Aktualnie Maffashion związana jest z aktorem, Sebastianem Fabijańskim, z którym doczekała się synka, Bastiana. Z kolei Czarek Jóźwik związał się z piękną blondynką — Julią Zawadzką.

Czarek Jóźwik – Instagram

Czarek Jóźwik prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @czarek_. Aktualnie jego profil obserwuje prawie 600 tysiecy fanów, którzy śledzą każdy jego ruch.