Kim jest Agata Pietras? [wiek, Instagram, ubrania]

Agata Pietras to córka piosenkarki i liderki zespołu Bajm — Beaty Kozidrak oraz Andrzeja Pietrasa, który był założycielem i menadżerem grupy. Mimo że pochodzi z muzycznej rodziny, a jej starsza siostra ma własny zespół muzyczny, ona z tą sferą ma niewiele wspólnego. Jeśli jesteście ciekawi, czym zajmuje się Agata Pietras, czytajcie dalej!

Kim jest Agata Pietras?

Agata Pietras urodziła się 22 września 1993 roku w Lublinie. W odróżnieniu od sławnych rodziców oraz starszej siostry nigdy nie chciała występować na scenie.

Nie korciło mnie wcale, by iść w ślady mamy. Nie śpiewałam jej piosenek, za to… podkradałam jej szpilki

Pasją Agaty od zawsze była moda. Dziewczyna postawiła na swoim i teraz odnosi sukcesy jako projektantka. Wybór córki nie był dla Beaty Kozidrak żadnym zaskoczeniem. W jednym z wywiadów piosenkarka wyznała, że Agata Pietras już jako kilkuletnia dziewczynka wiedziała, że będzie projektantką.

Mamą zostałam bardzo wcześnie, miałam 21 lat. Tak właśnie chciałam. Kiedy Kasia była dzieckiem, dawałam sporo koncertów, często nie było mnie w domu. Na szczęście nigdy nie wypominała tych chwil nieobecności. Kiedy wracałam do domu, starałam się być tylko dla niej. U nas w domu nie było systemu nagród i kar. Rozmawiałam z córkami do upadłego, czyli do momentu, kiedy byłam pewno, że wszystko u nich w porządku. (…) Moja młodsza córka, Agata, zawsze kochała modę. Jak była malutka, zapraszała koleżanki na pokazy. Wszystko aranżowała i stylizowała.

Zanim jednak Agata Pietras postanowiła zostać projektantką, studiowała dziennikarstwo. W wywiadzie dla magazynu Glamour wspomina:

Po drodze trzeba było wybrać studia i poszłam na dziennikarstwo. Chciałam pisać o modzie i muzyce. Jednak bardzo się rozczarowałam, zrozumiałam, że to nie dla mnie

Agata Pietras – Modlishka

W 2014 roku Agata Pietras stworzyła własną markę odzieżową o nazwie Modlishka, której nazwę tłumaczy w następujący sposób:

Modlishka, to kobieta niezależna, pewna siebie, silna i odważna. Mężczyzna nie jest jej potrzebny, aby przetrwać.

Ubrania marki Modlishka zdecydowanie nie należą do najtańszych. Wynika to jednak z faktu, że wykonywane są jedynie z polskich i włoskich materiałów, a niektóre dzianiny są nawet własnoręcznie farbowane przez Agatę.

Wiadomo, że „sieciówki” rządzą się swoimi prawami, zazwyczaj mają bardzo słabej jakości materiały, często są bardzo źle uszyte. U mnie jest inaczej, nie robimy masówki — wyjaśnia wysokie ceny córka wokalistki.

Jak zaznacza Agata Pietras, marka skierowana jest do pewnych siebie, świadomych i niezależnych kobiet, wokół których nie przechodzi się obojętnie na ulicy. Stawia na silny i zmysłowy wizerunek, który na długo pozostaje w pamięci. Ubrania mają podkreślać kobiece piękno i atuty.

Na ten moment ubrania marki Modlishka są dostępne w pięciu punktach stacjonarnych oraz na stronie www.modlishka.com.

Agata Pietras — ślub

W 2019 roku Agata Pietras miała wyjść za mąż, za swojego wieloletniego partnera Michała, z którym była od czasów liceum. Nieoczekiwanie para jednak rozstała się, nad czym ubolewała Beata Kozidrak.

Agata i jej narzeczony Michał już od dłuższego czasu nie mogli się dogadać w wielu ważnych kwestiach. Po prostu zaczęli mieć inne oczekiwania od życia.

Ostatecznie ślub zaplanowany na lato 2019 roku został odwołany.

Agata Pietras — Instagram

Agata Pietras prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @agatapietras. Aktualnie jej profil obserwuje 6 367 użytkowników tego serwisu.