Paznokcie pudrowy róż – niezmiernie atrakcyjny manicure

Bez wątpienia paznokcie pudrowy róż to absolutna klasyka sama w sobie oraz jest to także wybierany często manicure wśród kobiet. Jak w tym sezonie będziemy nosiły pudrowy róż? Zapoznajmy się z kilkoma inspiracjami.

Zalety paznokci w kolorze pudrowego różu

Paznokcie pudrowy róż to jedna z możliwie najbardziej naturalnych odsłon manicure. Zastępuje już od wielu lat z dużym powodzeniem „french” klasyczny. Paznokcie te nie rzucają się w żadnym wypadku w oczy, wyglądają niezmiernie naturalnie oraz sprawiają jednocześnie, że paznokcie wyglądają na niezwykle zadbane.

Dlaczego warto robić ten rodzaj manicure? Zapoznajmy się z jego zaletami i sprawdźmy, jak je możemy bardzo fajnie pomalować.

Paznokcie pudrowy róż to rozwiązanie klasyczne, na które się decyduje bardzo dużo kobiet. Stawianie na manicure w tym rodzaju ma niezmiernie dużo zalet. Na pewno jest on naturalny. Niezmiernie łatwo zrobić taki manicure zarówno w tradycyjnej wersji, jak i także pod postacią hybrydowych paznokci. Na dodatek manicure ten pasuje na każdą z okazji. Sprawia, że słonie wyglądają niezwykle schludnie, jak i także czysto. Takowy sposób malowania paznokci jest bardzo szybki i nie potrzeba nam kompletnie wielu warstw lakieru, aby móc pokryć płytkę paznokcia. Na dodatek komponuje się świetnie z przeróżnymi wzorami.

Jak zrobić manicure w kolorze pudrowego różu?

Aby zrobić taki rodzaj manicure, wystarczy, że zainwestujemy w jeden z lakierów neutralnych. Mowa o klasycznym nude, beżu wpadającym w róż, beżu czy też pudrowym różu. Do tego się przyda nam baza pod lakier. Chociaż w przypadku takich jasnych kolorów można ostatecznie z niej zrezygnować, ponieważ lakier nie sprawi, że płytka zacznie żółknąć. Jednak warto się uzbroić dodatkowo w sam utwardzacz lakieru, który nam zapewni, że takowy manicure utrzyma się bardzo długo na naszych paznokciach.

W przypadku paznokci o pudrowym różu dużą wagę przyłożyć trzeba do kształtu paznokcia oraz zadbania o płytkę, zanim się przejdzie do malowania. Wbrew pozorom takowe paznokcie powinny być wykonane w sposób schludny oraz z dbałością największą o wszelkie szczegóły.

Pamiętajmy, że paznokcie w kolorze pudrowego różu bronią się nie tylko w wersji matowej, ale także w wersji błyszczącej. Mogą także być jednolite czy też zdobione wzorkami maleńkimi. W ostatnich sezonach niezmiernie popularny się stał manicure w kolorze różu pudrowego, w którym paznokcie ozdabiałyśmy minimalistycznymi oraz pojedynczymi kropami. Można również pokusić się o ciekawe stemple na paznokciach czy też skontrastować jeden paznokieć w innym kolorze.