Zostań projektantem swojej kuchni z bezpłatnym Kreatorem Kuchni imello.pl

Remont czy urządzanie nowej kuchni może stać się naprawdę ekscytujące! Szczególnie jeżeli do dyspozycji mamy automatyczny Kreator Kuchni imello.pl. To rewolucyjne narzędzie krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces projektowania kuchennego wnętrza. I zrobi to całkowicie za darmo!

Czy wiesz, że tylko kilka kliknięć dzieli Cię od wymarzonej kuchni? Zastanawiasz się, jak to możliwe? Wszystko dzięki nowoczesnemu planerowi kuchni online, który udostępniony został przez imello.pl. To niezwykły kreator, który doskonale zna zasady funkcjonalnego i stylowego projektowania i wie, jak zamienić każde pomieszczenie w ergonomiczną i wygodną przestrzeń do pracy.

Dzięki temu my w ogólnie nie musimy orientować się w kwestiach technicznych, by cieszyć się świetnym projektem, uzupełnionym o wysokiej jakości wizualizację, oraz kodem QR, który da nam możliwość zobaczenia naszej nowej kuchni w rozszerzonej rzeczywistości. Zaprojektowaną zabudowę wraz ze sprzętem AGD jesteśmy bowiem w stanie osadzić w realnym pomieszczeniu, by jeszcze lepiej unaocznić sobie wygląd wnętrza. A co najlepsze, nie potrzebujemy do tego żadnych specjalistycznych sprzętów – wystarczy zwykły smartfon lub tablet.

Kreator kuchni imello.pl – idealne wnętrze w kilku krokach

Narzędzie do projektowania kuchni zaproponowane przez imello.pl to bezpłatny program, który krok po kroku przeprowadza nas przez proces projektowania kuchni. Wystarczy podać kilka danych oraz odpowiedzieć na parę pytań, by kreator automatycznie zaplanował dla nas rozmieszczenie i styl zabudowy meblowej oraz dobrał odpowiednie dla nas AGD. Wszystko zaczyna się od wprowadzenia wymiarów pomieszczenia oraz zaznaczenia jego kształtu, w dalszej kolejności możemy dodać drzwi, okna oraz przyłącza. Następnie, bazując na gotowych propozycjach, wybieramy wnętrzarski styl, w którym urządzona ma być kuchnia. Na końcu zaś określamy swoje potrzeby w zakresie urządzeń i mebli.

Finalnie otrzymujemy gotowy projekt, wizualizację oraz kod QR, dzięki któremu jesteśmy w stanie zobaczyć kuchnię w rozszerzonej rzeczywistości, osadzając ją w realnym pomieszczeniu. Możemy też pobrać listę szafek oraz sprzętów AGD, a projekt skonsultować ze studiem w okolicy z naszej bazy – mówi Krystian Karwacki z imello.pl, zapewniając, że Kreator Kuchni to aktualnie jedyne tak działające urządzenie na rynku. Co więcej, dodatkowe możliwości możemy zyskać po dokonaniu rejestracji. Zarejestrowani użytkownicy mogą bowiem zapisywać stworzone przez siebie projekty na swoim koncie, by w dowolnym czasie móc wrócić do ich edycji.

imello.pl – poznaj świat dobrego desingu

Nie da się ukryć, że Kreator Kuchni to serce imello.pl, jednak to niejedyne, co znajdziemy na portalu. Swoje miejsce znajdą tutaj zarówno ci poszukujący wnętrzarskich inspiracji, jak i konkretnych informacji, chociażby odnośnie wyboru urządzeń AGD, ale i specjalistów, z pomocą których będą w stanie wcielić swoje projekty w życie.

Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie zgromadziliśmy wszelkie niezbędne informacje, praktyczne wskazówki, inspirujące galerie, ale także opracowaliśmy bazę sprzętów AGD najlepszych marek i studiów kuchennych z całej Polski, w których można zrealizować swoje remontowe plany. Wszystko po to, by urządzanie kuchni stało się prawdziwą przyjemnością – podsumowuje Barbara Jacek. Nie można pominąć też faktu, że na imello.pl znajdziemy aktualne informacje o trwających w partnerskich studiach kuchni promocjach i ofertach rabatowych.