Zestawy hybrydowe dla początkujących

Każdy kiedyś zaczyna. Nie inaczej było ze stylistkami od paznokci, które prowadzą obecnie profesjonalne salony kosmetyczne czy zdobywają nagrody na prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Jeśli pragniesz spróbować swoich sił w manicurze hybrydowym, tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpocząć naukę od zaraz!

Jak zacząć przygodę z hybrydami?

Naukę manicure’u hybrydowego należy rozpocząć od pozyskania odpowiedniej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnego szkolenia prowadzonego przez doświadczone stylistki. Ofertę takich kursów posiada w swojej ofercie na przykład Indigo Nails.

Drugim krokiem jest zaopatrzenie się w produkty do stylizacji, czyli wszelkie bazy, topy, kolory oraz narzędzia i akcesoria. Na początku warto wybrać zestaw hybrydowy dla początkujących, w którym niedoświadczona manicurzystka znajdzie wszystkie niezbędne artykuły.

Poznaj zestawy hybrydowe Indigo Nails!

Aktualnie w ofercie Indigo Nails znajduje się kilka zestawów hybrydowych, które stanowią wspaniały wstęp do zabawy z manicurem. Pierwszym z nich jest Bamboleo, na którego składają się: najtwardsza w całej ofercie Indigo baza proteinowa Protein Base, niepozostawiający lepkiej warstwy top hybrydowy Tip Top oraz lakier hybrydowy Bamboleo o soczystym, żółto-limonkowym odcieniu.

Na drugi zestaw – Mr. Black – również składają się trzy produkty. W tym przypadku znajdziemy: wyjątkową bazę hybrydową 2 w 1, czyli Removable Cover Base Very Cool, top coat hybrydowy Top Model oraz tytułowy kolor Mr. Black, który zapewnia znakomite czarne krycie.

Ostatnim produktem jest kompletny zestaw hybrydowy Indigo, które daje ogromne możliwości stylizacyjne. W opakowaniu znajdują się nie tylko kolory, topy czy bazy, ale również rozmaite efekty czy akcesoria (m.in. polerka, pilnik i waciki bezpyłowe).

Gotowa na przygodę z manicurem hybrydowym? Zacznij ją razem z zestawami Indigo Nails!