Wystawa erotyków Karoliny Kiss & Launch kosmetyku Clochee SENSUAL TOUCH

17 listopada w Hali Koszyki odbył się wernisaż otwierający wystawę erotyków Karoliny Kiss oraz Launch nowego kosmetyku marki Clochee – olejku do masażu i pielęgnacji Sensual Touch.

 Spotkanie sztuki z marką kosmetyczną

Clochee dołączyło do projektu Gurls Kiss, którego autorką jest  Karolina  Kiss – artystka digitalna, a organizatorem wernisażu i wystawy jej prac j Fundacja „Projekt Kobiety”, która połączyła markę kosmetyków naturalnych z artystką. Prace mają uświadomić,  jak bardzo ważne  jest, aby każda kobieta dobrze czuła się sama ze sobą, pamiętała o sobie, znała i dbała o swoje potrzeby, w tym także te erotyczne.

Clochee – kobieca marka kosmetyków naturalnych zaangażowana społecznie

Clochee to przede wszystkim marka kobieca, dedykująca swoje produkty kosmetyczne przede wszystkim paniom. Tematy i problemy kobiet nie są więc jej obce. Stąd często zabiera głos w ważnych kwestiach, angażuje się w różne kampanie i akcje społeczne na rzecz kobiet i stara się „odczarowywać“ niektóre ze stereotypów. Teraz marka postanowiła zająć stanowisko w temacie akceptacji natury i seksualności kobiet, poprzez wdrożenie na rynek produktu z wyjątkową etykietą, zaprojektowaną w duchu prac GUERLS KISS.

Oswajanie trudnych tematów

Zagadnienia dotyczące seksualności, samoakceptacji i świadomości swoich potrzeb to nadal tematy nieoswojone, często objęte tabu.

Warto jednak mieć na uwadze, że nie istnieje „kobieta idealna”, bo dla każdego ideał jest inny. Clochee poprzez różne inicjatywy pragnie przekonać panie, by spojrzały na siebie z miłością i akceptacją, bez względu na ich wiek, wagę czy wzrost i typ figury.

Połączenie ideałów z funkcjonalnością

Aksamitny olejek SENSUAL TOUCH, to nie tylko manifest marki i zwrócenie uwagi na ważne zagadnienia, ale także kosmetyk pielęgnacyjny, który dodatkowo idealnie sprawdzi się podczas intymnych wieczorów. W jego składzie znajdziemy między innymi: nawilżający olej jojoba, posiadający właściwości antyoksydacyjne oraz nawilżając olej sojowy- źródło wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Aksamitna konsystencja oraz zmysłowy zapach olejku sprawiają, że będzie on idealnym kompanem do masażu ciała.

Dowiedz się, co kryje w sobie olejek SENSUAL TOUCH i wejdź na stronę: https://www.clochee.com/p/pielegnacja-ciala/olejki-do-ciala/sensual-touch-olejek-do-masazu-i-pielegnacji-ciala