Urodzinowe party dla malucha

Przyjęcie dla najmłodszych gości to wbrew pozorom wielkie przedsięwzięcie logistyczne. Zakupy, sprzątanie, odpowiednia aranżacja domowego wnętrza. Do tego trzeba pomyśleć jak zabawić maluchy, przygotować rekwizyty do zabaw.

Coś trzeba zrobić z ich rodzicami – nawet jak tylko wpadną przywieźć czy odebrać pociechy wypadało by zaproponować filiżankę kawy lub herbaty. A po przejściu całego „tornado” czeka kolejne, wielkie sprzątanie. Trzeba się również liczyć z niewielkimi stratami typu poplamiony dywan, naderwana w ferworze zabawy firanka itd. Specjalnie przygotowane sale zabaw dla dzieci to najlepsze rozwiązanie tego problemu. Kolosalna oszczędność czasu, niezbyt wielki wydatek i profesjonalna obsługa animatorów to główne atuty przemawiające, żeby nie robić w domu wielkiej rewolucji z okazji urodzin dziecka.

Jakie możliwości dają sale zabaw dla dzieci?

Incaplay.pl to sale zabaw dla dzieci o różnym wystroju, które również pozwalają na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego. Istnieje bardzo wiele opcji – od prostego poczęstunku i wspólnej zabawy pod okiem animatora aż do rozbudowanych i pełnych fascynujących atrakcji imprez tematycznych. Mali goście incaplay.pl mogą wcielić się w detektywów, piratów, poszukiwaczy skarbów, modelki czy szefów kuchni. Do tego dochodzą różne zestawy przekąsek i lubianych przez najmłodszych napojów, jest też oczywiście możliwość zamówienia efektownego tortu według pomysłu dziecka i jego rodziców. Oczekujący na pociechy rodzice mogą posiedzieć przy kawie w kawiarni. Z każdym dzieckiem jeden z opiekunów wchodzi bezpłatnie. Ceny w incaplay.pl zależą od zamówionego zestawu przekąsek, czasu spędzonego na zabawie i pracy animatorów.
Przygotowanie imprezy nie wymaga wcześniejszej wizyty – wszystkie szczegóły techniczne mogą być ustalone z incaplay.pl telefonicznie.

Czy sale zabaw dla dzieci są bezpieczne?

Każdy tego typu obiekt ma swój regulamin, którego należy bezwzględnie przestrzegać. Każde dziecko, które ukończyło szósty rok życia może korzystać z atrakcji bez opieki rodziców, pozostając pod fachową opieką obsługi. Rygorystycznie przestrzegane są sprawy higieny – wszystkie urządzenia i zabawki są regularnie dezynfekowane, a powierzchnie sal dokładnie sprzątane. Meble i wyposażenie sal zbudowane jest z przyjaznych środowisku, miękkich i bezpiecznych materiałów. Chociaż niektórym może wydawać się to niemożliwe sale zabaw dla dzieci zapewniają o wiele większe bezpieczeństwo niż nawet bardzo starannie zaplanowana impreza domowa.